Прокурор Одещини та місцеві судді відпустили до РФ раніше арештовані СБУ російські буксири

ПОЛІТИКА
16 квітня, 17:38
Російська прокладка на посаді в південній Пальмірі
Російська прокладка на посаді в південній Пальмірі
Фото: Антидот

Увесь цей маразм триває з весни-літа 2014 року, “коли замість зачистки проросійського елементу силовики зайнялися банальним дерибаном.

Допоки всі, кому не лінь, обговорюють можливість повномасштабного російського вторгнення, за сприяння одеського суду і прокуратури два російські буксири, які на початку цього року були арештовані співробітниками СБУ, спокійнісінько помандрували в Крим, а потім у Новоросійськ.

Про це у себе на сторінці у ФБ написав філософ Ігор Загребельний.

“Судна працювали під управлінням компанії “Трансшип”, власником якої є проросійський одеський бізнесмен Андрій Іванов, і кінець кінцем через ланцюжок "прокладок" належать компанії у Новоросійську. Згаданий Іванов окрім усього іншого ще й великий альтруїст, який забезпечує українських моряків роботою на Кримському півострові. А нинішній прокурор Одеської області Сергій Костенко до недавнього часу відстоював бізнес-інтереси Іванова у якості адвоката”, – написав Загребельний.

Зазначивши, що кожен, хто більш-менш обізнаний зі специфікою роботи СБУ, повинен розуміти, що “конторські” справи нерідко супроводжуються впливом, не прописаним у процесуальних нормах. "Але тут такий вплив не спрацював, хоч, здавалось би, справа досить іміджева можна було б трішки додати “звитяжності” Баканову і прикрити "зашквари" в стилі замовлення полковником СБУ вбивства генерала СБУ".

Загребельний також підкреслив, що увесь цей маразм триває з весни-літа 2014 року, "коли замість жорсткої зачистки проросійського елементу – від відомих політиків до різного роду іванових – силовики займалися дерибаном, наслідуючи ще не сивочолих на той момент гетьманів і недогетьманів".

“Зелена і призеленина влада просто продовжує традиції. Тож війна і далі триває у режимі недовійни. Можна собі уявити, як у розпал бойових дій 1941-1942 років якийсь спритний Іванов (чи Іванофф) із Данциґа відправляє судна до радянських портів”, – резюмував він.
  

Читайте також:
Йому інкримінують участь у війні в Сирії на боці Ісламської держави.
30 квітня, 20:23
«Для чого перед стратою засудженому дають покурити і спиртне?»
29 квітня, 15:54
Свіжа, хоча і куца, порція телефонних розмов Віктора Медведчука знов стала доступна широкому загалу українців.
29 квітня, 11:36
Кремль змушений світити свою агентуру, щоб врятувати обличчя.
25 квітня, 15:12
З листопада 2020 року по квітень 2021 французькі посібники Путіна депортували в Росію щонайменше вісьмох вихідців з Чечні.
16 квітня, 16:58