Прокурор Техасу подав до суду на Pfizer за брехню про вакцину

КРИМІНАЛ
01.12.2023, 15:35
Прокурор Техасу подав до суду на Pfizer за брехню про вакцину
Фото: Google

Як раніше писав «Останній Бастіон», коронавірусна пандемія збагатила фармакологічній мафії. Натомість у вакцинованих проблеми зі здоров'ям.

Головний прокурор штату Техас Кен Пекстон звинуватив транснаціональну корпорацію «Pfizer» у дезінформаційній кампанії. З його слів, заради просування своєї вакцини проти COVID-19 фармакологи використовували підроблену статистику та намагалися залякати всіх, хто сумнівався в її ефективності.

Пан Пекстон звернувся до суду вимагає оштрафувати фармацевтичного гіганта на $10 мільйонів та заборонити компанії публічно висловлюватись про надійність власних вакцин. Також головний прокурор Техасу стверджує, що пандемія китайського коронавірусу посилилася після того, як люди почали приймати саме препарати від «Pfizer».

Окремо Пекстон розкритикував дії адміністрації президента Джозефа Байдена щодо боротьби з пандемією. Прокурор певен, Білий дім свідомо підіграв розробникам вакцин: «Ми домагаємося справедливості для жителів Техасу, багатьох з яких із тиранічними зусиллями змусили прийняти хибну вакцину, продану ним за допомогою брехні».

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» закликає читачів не забувати, як казочка про лідерство КНР у боротьбі проти COVID-19 остаточно випарувалася. Тамтешні крематорії досі спалюють тіла інфікованих небезпечним вірусом небіжчиків.

Прокурор Техасу подав до суду на Pfizer за брехню про вакцину_1
Читайте також:
Світ
Ображений на «колективний Захід» лівак Луїз Іназіу Лула да Силва нарешті висловився щодо швейцарського саміту. Йому близька позиція КНР.
16 червня, 16:29
Політика
Вітчизняний осередок секти «Хабад» узявся за повноцінне насадження українцям чужої релігії. Методика перевірена ще більшовиками.
13 червня, 12:37
Світ
Західна преса допомогла ізраїльському режиму фальсифікувати відомості про масові злочини бойовиків ХАМАС. Правду віднаходити складно.
10 червня, 08:25
Світ
Голову турецької дипломатії Гакана Фідана однопартійці Сі Цзіньпіна знайомили з акторами. Пекін сподівається на короткозорість Анкари.
09 червня, 15:12
Світ
Кремль знову розмахує своєю ядерною палицею. Проте, який насправді у неї фізичний стан, невідомо навіть самим московитам.
05 червня, 06:25
Політика
Усесвітньовідомий вітчизняний боксер знову опинився у центрі скандалу. Дуже полюбляє Вася Ломаченко бруднитися українофобією.
17 травня, 13:41