Пропаща влада Зеленського віддаляє Донбас від України

ВІЙНА
12 жовтня, 08:48
Пропаща влада Зеленського віддаляє Донбас від України
Фото: Telegram

Поки команда Володимира Зеленського марно шукає миру, агресор промиває мізки малолітнім українцям на окупованій території Сходу.

Останній випадок нещодавно стався у середній школі №4 міста Ясинувата Донецької області, про що повідомили на одному з вітчизняних Telegram-каналів.

Під час так званого "уроку військово-патріотичного виховання" дітей змушували прославляти терористів "ДНР", які "визволили" їх від "українських фашистів".

Фактично, школярам змалечку втовкмачують усім відомі кремлівські пропагандивні штампи: російська агресія і окупація — це "порятунок"; а повернення до складу України — це "концтабори, репресії та смерть".

Між тим, чинна українська влада впритул не помічає загрози від такої діяльності РФ на Донбасі, продовжуючи шукати миру й одночасно транслювати пацифістські російськомовні серіали, на кшталт "Слуга народу".

Зеленський і його команда, як до того Порошенко, не зробили нічого, щоби сприяти поверненню наших громадян: радіо, телебачення та інтернет також окуповані агресором — роспропагандою.

До сьогодні не розроблено жодної урядової програми, яка б визначила вектор державної політики щодо правдивого інформування мешканців ОРДЛО про стан справ за межами окупації.

Відтак, коли у Кремлі захочуть відновити активні бойові дії на Сході України, лави "гарматного м'яса" радо поповнять ось такі зазомбовані школярі, котрі без докорів сумління щиросердно вбиватимуть "укрів".

Читайте також:
Уламок олігархічної українофобської Партії регіонів вирішив відновити свої позиції на звільненій території Донецької області.
12 жовтня, 14:13
На 6 році війни парламентарі вирішили боротися з російською пропагандою.
09 жовтня, 13:27
Володимир Зеленський не є миротворцем, як він сам себе позиціює, а прямо продовжує політику Петра Порошенка.
08 жовтня, 09:48
Нардеп від ОПЗЖ вважає, що вшановувати пам'ять українців можна лише під цим символом.
18 вересня, 13:07
На 7-му році російсько-української війни деякі громадяни продовжують ігнорувати сам факт зовнішньої агресії зі Сходу.
18 вересня, 11:23
Кандидат у депутати парламенту Литовської Республіки Сєргєй Дмітрієв підтримав діяльність прокремлівських бандугруповань "ДНР/ЛНР".
16 вересня, 09:39