Прослушка Міндіча: хто стоїть за спецоперацією НАБУ в елітному будинку?

ПОЛІТИКА
30.07.2025, 17:41
Прослушка Міндіча: хто стоїть за спецоперацією НАБУ в елітному будинку?

«Зеленський святкує, НАБУ слухає»: що відбувається у багатоповерхівці на Грушевського.

«УП» пише, що Міндіча документував Руслан Магамедрасулов — начальник НАБУ у Дніпрі, якого затримали за намір продавати коноплю — то чи в Дагестан, то чи в Узбекистан.

Звісно, виникають запитання: як це він із Дніпра прослуховував київську квартиру Міндіча? Хіба що лазерним променем з вікна знімав.))

Є нюанс: Гончаренко заявив, що Міндіча прослуховували з квартири поверхом вище, яка нібито належить Боголюбову. Я попросив у нього витяг з ДРРП — тиша. І це не дивно, бо квартира на 19-му поверсі належить Владі Фірташ.

Нагадаю, у Міндіча в цьому будинку кілька квартир. Згідно з розслідуванням «Схем», ковідний день народження Зеленського нібито відбувався на 18-му поверсі (на фото позначено жовтим). Не думаю, що дружина Фірташа дозволила б детективам НАБУ свердлити свої підлоги.

Я вже писав, що Міндіча володіє квартирою і на 15-му поверсі (на фото позначено червоним). Його сусідка там — Турканова (у дівоцтві Калєтнік) Владислава Ігорівна (1995 р.н.). Її батько — Калєтнік Ігор Григорович (1972 р.н.), колишній керівник митниці, екс-перший віцеспікер Верховної Ради (вів прийняття диктаторських законів 16 січня 2014 року), переховувався в росії. Турканова володіє комерційною нерухомістю та кількома компаніями в москві. Загальний дохід цих фірм — 638 млн рублів, загальна сума сплачених податків до російського бюджету — 93 млн рублів.

Тобто родина Турканової (Калєтнік) працює на державу-агресора. А отже, цілком можливо, що НАБУ встановило техніку саме в квартирі цих зрадників.

Міндіча також є власником київської квартири №7 у будинку №3 на вулиці Григорія Царика (провулок Іподромний). І там справді Боголюбов володіє квартирою №3. Але між ними цілий поверх, тож це виглядає малоймовірно. Хоча… До речі, квартира №2 належить Ківалову — може, це він прослуховував.))

Також Калєтнік близький до «смотрящого» за митницею — Іллі Павлюка. Це спонсор «Слуги народу» і друг Зеленського, в нього своя група народних депутатів, він партнер фірташистів. Його племінник Максим Павлюк протягнув антиНАБУшний закон через правоохоронний комітет.

Можливо, хтось може взяти витяг з ЄДР щодо власників квартир на вулиці Грушевського, 9а — 19, 17, 16, 14 поверхи. Колись там були й квартири медведчуківської контори «Український капітал», але це було давно.

Джерело

Автор : Володимир Бондаренко
Читайте також:
Політика
Головою Полтавської ОВА, ймовірно, призначать Ігоря Реву — актора та сценариста шоу «Мамахохотала».
вчора, 23:29
Політика
МЗС України підтримало дії США проти режиму Мадуро.
вчора, 17:59
Політика
Новим очільником СЗР ймовірно стане Олександр Кононенко або Василь Малюк.
02 січня, 22:49
Опінії
Офіс проти розвідки: кадровий абсурд воюючої країни.
02 січня, 17:06
Політика
Коли так нагло порушують закони й власні укази, це свідчить лише про одне: «Свістать всєх навєрх» або «ми єдіні как нікогда».
02 січня, 08:30
Опінії
Хто і навіщо повертає Єрмака?
01 січня, 18:13