Просочений ворожою кров'ю крицевий Донецький степ палає помстою

Опінії
12 березня, 09:37
Просочений ворожою кров'ю крицевий Донецький степ палає помстою

Воєнні нотатки з польового зошита "Zалізного Тата" на буремного Сході України...

Видавець, політв'язень, публіцист, речник НВР "Правий сектор"

Живемо в сарматській Сахарі під куполом степової ночі. Вітер стогне і ріже кінчики вуха лезом.

Кочуємо засміченими приміщеннями з протікаючими дахами. Без гарячої їжі на сухпайках, без повнометражного сну і в сп'янінні втоми.

Ноги мокрі, тому поверх шкарпеток натягуєш звичайні кульочки та лиш по тому черевики. Щонайменше тиждень не знімали із затхлого тіла одяг, а душ лишився в мирних містах на іншому березі виміру.

У зоні бойових дій нема жодного мобільного зв'язку. Обшарпані містечка чорніють під невпинним вогнем артилерії без світла, опалення і перехожих.

Звуки додають хвилювання і щораз складається враження ніби наші тихцем відступають. І не хочеться зустріти світанок в оточенні.

Проте ноти життя лунають. Хтось із нашого колективу перед сном жартує і регоче, а на нічному чергуванні радієш, що хтось хропе і трохи пердить у спальник.

Ці звуки органіки вселяють розуміння, що ти тут не один і в нетрях темряви  є поряд живі душі. Артилерія працює невпинно і гусянка техніки цокає асфальтом.

Нас тривалий час нема на зв'язку. Ми позбавлені часу на повчальні лонґріди, на єбанатичні постановні фоточки з автоматиками та пубертатний косплей під "гелаєвський спецназ" для Instagram.

Утім, ми наділені оптимізмом і скромністю.

Ми безнадійно старомодні, бо не прошарені в мистецтві самореклами та марнославства. Але вчорашню нашу роботу підсвітили колеги з лав ЗСУ і це черговий наш набуток у цій реактивній війні.

Читайте також:
Війна
Добровольчий Український Корпус "Правий сектор" виконує поставленні Генеральним штабом Збройних Сил України завдання на передовій.
20 вересня, 20:09
Опінії
Опис внутрішньої кухні корегування артилерійським вогнем із поясненням, чому фронтовим підрозділам часто доводиться колядувати на дрони.
03 вересня, 18:48
Війна
1 Окрема штурмова рота Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" оголосила збір коштів на дрон.
26 серпня, 19:12
Війна
Підрозділ "вовків" Героя України Дмитра Коцюбайла (відомого на псевдо "Да Вінчі") захопив у російських окупантів справну бронетехніку.
22 травня, 20:43
Війна
Лиш той, хто борець, той здобуває світ... Доведено українськими захисниками на передовій!
15 травня, 17:01
Опінії
Щодня ми знищуємо ворога. І це буде продовжуватися допоки останнього російського окупанта не вивезуть у чорному мішку додому!
01 травня, 11:13