Прості європейці готові й надалі всіляко підтримувати Україну

ПОЛІТИКА
12.07.2023, 20:18
Прості європейці готові й надалі всіляко підтримувати Україну
Фото: Eurobarometer

Гроші на відбудову, санкції проти агресора, заборона російських рупорів пропаганди, – все це і не тільки демонструє українолюбство Європи.

Відповідні соціологічні дані оприлюднив головний офіційний статистичний орган Європейської комісії "Eurobarometer", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, 88% мешканців Європейського союзу вважають, що варто і далі надавати гуманітарну допомогу українцям, як відповідь на російську воєнну агресію.

Крім того, 86% європейців радо готові приймати українських біженців, 75% – надавати фінансову допомогу Україні, 72% – продовжувати санкційний тиск на РФ, 64% – спонсорувати придбання і постачі зброї для України.

Важливо розуміти, вищенаведені цифри є офіційними з серйозного дослідження прискіпливих євробюрократів, які цінують кожен євроцент, а тому будь-які тези про "втому Європи від війни" слід сприймати як свідому російську провокацію.

Натомість медіаагенція "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що США також будуть надавати військову допомогу Україні навіть у разі дефолту.

Читайте також:
Полтава
Кілограми свіжих та консервованих овочів, солодощі, макарони й крупи вирушили на передову. Все це зібрали небайдужі селяни Лобачівки.
19 березня, 19:14
Полтава
Свій до свого по своє — гасло українців Буковини Галичини, Волині та Закарпаття міжвоєнного періоду. Нині стало загальнонаціональним.
06 березня, 06:09
Полтава
З міського бюджету на підтримку захисників виділено 2 мільйони 754 тисячі гривень. Тепер у фронтовиків є «очі» для відстеження дій ворога.
05 березня, 19:17
Полтава
Будинок із дворівневими квартирами споруджено за сучасним дизайном у Нехворощі. Він стане оселею для втікачів від російських загарбників.
11 лютого, 14:53
Полтава
Поки чиновники у Києві розкрадають гроші платників податків, у регіонах діє цілком протилежна ситуація. Люди активно допомагають захисникам.
12 січня, 12:31
Світ
Відібрані у нетверезих латвійських водіїв транспортні засоби послужать ЗСУ. Відповідну ініціативу Міністерства фінансів підтримав уряд.
01.11.2023, 14:15