Прості європейці готові й надалі всіляко підтримувати Україну

ПОЛІТИКА
12 липня, 20:18
Прості європейці готові й надалі всіляко підтримувати Україну
Фото: Eurobarometer

Гроші на відбудову, санкції проти агресора, заборона російських рупорів пропаганди, – все це і не тільки демонструє українолюбство Європи.

Відповідні соціологічні дані оприлюднив головний офіційний статистичний орган Європейської комісії "Eurobarometer", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, 88% мешканців Європейського союзу вважають, що варто і далі надавати гуманітарну допомогу українцям, як відповідь на російську воєнну агресію.

Крім того, 86% європейців радо готові приймати українських біженців, 75% – надавати фінансову допомогу Україні, 72% – продовжувати санкційний тиск на РФ, 64% – спонсорувати придбання і постачі зброї для України.

Важливо розуміти, вищенаведені цифри є офіційними з серйозного дослідження прискіпливих євробюрократів, які цінують кожен євроцент, а тому будь-які тези про "втому Європи від війни" слід сприймати як свідому російську провокацію.

Натомість медіаагенція "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що США також будуть надавати військову допомогу Україні навіть у разі дефолту.

Читайте також:
Війна
Бувають часи, коли історичні суперечки двох сусідніх народів тьмяніють на тлі великої війни, що загрожує знищенням цілому континенту.
18 вересня, 16:42
Новини
67-а ОМБр виконує завдання на Бахмутському напрямку. Від наявності БПЛА напряму залежить успішність виконання бойових завдань
16 березня, 14:05
Полтава
У будинку полтавського борця сталася пожежа: він потребує допомоги
10 березня, 09:43
Війна
З моменту повномасштабного вторгнення США надали допомоги Україні на 19,1 млрд доларів.
09.12.2022, 10:25
Життя
Просимо допомоги у небайдужих для хірурга та викладача Полтавського медуніверситету Максима Безручка
25.11.2022, 11:22