Протести німецьких аграріїв зупинили роботу концерну Volkswagen

ЕКОНОМІКА
11 січня, 14:57
Протести німецьких аграріїв зупинили роботу концерну Volkswagen

Чиновники з політиками заховалися за новий скляний «берлінський мур» і не помічають проблем населення. Криза дедалі поглиблюється.

Таку думку у прямому етері телеканалу Zweites Deutsches Fernsehen висловив очільник Союзу фермерів Німеччини Йоахім Руквід. Він наголосив на тому, що влада на позір заможної центральноєвропейської країни далека від реальних проблем громадян.

Як стверджує підприємець, оголошені урядом Олафа Шольца поступки за деякими пунктами вимог протестувальників, є «лінивим компромісом». Руквід звинуватив політиків та їхніх радників у перебуванні в «інформаційній бульбашці за берлінським муром», що має мало спільного з дійсністю.

«Населення на боці фермерів тому, що політики більше не зважають на потреби народу. Уряд ФРН має прислухатися до тих, хто своєю щоденною працею підтримує країну, до них належать і фермери. Я не відрию таємницю, якщо скажу, що лише 8,3% депутатів Бундестаґу працювали у торгівлі, ремеслах чи промисловості, і лише 3% — самозайняті фахівці, які вміють щось робити своїми руками», — пояснив ситуацію очільник Союзу фермерів Німеччини.

Водночас коментуючи протести, пан Руквід не уточнив, коли ж обурені німецькі аграрії припинять свій масовий за останні десятиліття страйк. Уже зараз відомо, що дії протестувальників призвели до повного закриття заводу «Volkswagen» у місті Емден.

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам, що тим часом російський аграрний ринок лихоманить, адже санкції працюють. Держава-агресор наближається до соціально-економічного колапсу, чиї контури вже проглядаються.

Читайте також:
Економіка
Для початку - військовий збір для ФОПів.
08 березня, 15:01
Економіка
Таким робом, компанії намагаються боротися зі зростанням цін на какао-боби. Водночас площі вирощування скоротилися через кліматичні зміни.
04 березня, 14:54
Економіка
Провідний виробник російських вантажівок невдовзі лишиться на самоті із санкціями. Звісно, якщо китайці з індусами не підкинуть підшипників.
16 лютого, 13:43
Економіка
Знадобилося 12 років, щоби американський техногігант зумів обігнати конкурентів у виробництві. Друге місце на ринку смартфонів за Samsung.
19 січня, 12:31
Економіка
Вартість американського технологічного гіганта на сьогодні становить становила $2 трильйони 903 мільярди. Це справжній світовий рекорд!
14 січня, 07:59
Економіка
Все завдяки шаленим продажам своєї продукції на ринку ресурсної федерації московії. У Пекіні підраховують багатомільярдні прибутки.
31.12.2023, 18:08