Протистояння ВРП та Етичної ради

ПОЛІТИКА
10.02.2022, 16:15
Протистояння ВРП та Етичної ради

Низка членів ВРП подали у відставку після того, як етична рада повідомила про початок оцінювання 14 чинних членів ради

За інформацією порталу Право.UA, низка членів ВРП подали у відставку після того, як етична рада повідомила про початок оцінювання 14 чинних членів ради замість проведення співбесід з кандидатами на вакантні посади.

У Вищій раді правосуддя стверджують що дії Етичної ради незаконні, адже порушують можливість виконання ВРП конституційних обов'язків.

Частина членів ВРП вказують що підтримували висновки ради щодо неконституційності Етичної ради як такої, а тому не можуть брати участі у процедурах оцінювання, ініційованих цим органом.

Разом з тим закон не передбачає зупинення перевірки етики та доброчесності члена ВРП Етичною радою після початку перевірки, тому відставка не перешкоджатиме ухваленню висновку.

Дивлячись на заяви ВРП не слід забувати, що це ті члени ВРП, які неодноразово затягували притягнення Гольник до відповідальності.

Ті, які встановивши факт порушення Гольник Кодексу суддівської етики та Закону України "Про судоустрій і статус суддів", відмовлялися притягти її до відповідальності.

Колоніальна залежність, корумпованість, і переляк були головними ознаками ВРП.

Чекаємо на новий склад ВРП, сформований не українцями в державі під назвою Україна?

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Політика
Це перший випадок, коли дитина чинного президента зазнала кримінального переслідування.
15 вересня, 06:35
Блоги
Голова Чернігівського апеляційного суду видає ухвали на обшуки по всій Україні з грубим порушенням правил підслідності, КПК, прав людини
05 вересня, 12:15
Блоги
Тільки Коломойський обере ізолятор СБУ, якщо альтернативою є туристична поїздка до США чи Європи
03 вересня, 15:27
Блоги
Романа Маселко було обрано членом ВРП за квотою Верховної ради України завдяки підтримці ОПЗЖ.
17 серпня, 13:28
Світ
У результаті позову міністерство оборони Австралії може сплатити штраф на суму до 1,5 мільйона доларів за неналежне навчання персоналу.
13 серпня, 10:44
Блоги
Верховна Рада готова розглянути звільнення Романа Маселко з посади члена Вищої ради правосуддя у зв'язку з його недоброчесністю.
10 серпня, 10:07