Провокатори ФСБ проти чеченського опору

ПОЛІТИКА
02.12.2022, 20:34
Провокатори ФСБ проти чеченського опору
Фото: Facebook

Закривавлені брудні руки Кремля взялися руйнувати хитку єдність всередині ічкерійської діаспори. Головна мета – посіяти недовіру і розбрат.

Кілька днів тому у Верховній Раді було оголошено про створення МФО "Вільна Ічкерія" і про співпрацю депутатів України із чеченською політичною еміграцією. Конкретно, рухом "Єдина сила".

І ось, самопроголошена "прокуратура ЧРІ" в еміграції відкриває справу проти створювачів чеченського руху "Єдина сила" – Масхадова і Сулейманова. Основна претензія зрозуміла – вони не визнають Закаєва у якості легітимного "прем'єра" ЧРІ.

Втім, не визнає його насправді більша частина чеченської еміграції.

Всі ці взаємні поборювання давно використовувалися ФееСБешниками та КаГеБешниками для послаблення спротиву. Створюються кишенькові еміграційні організації, вони починають великий розбрат в еміграційному середовищі, конфлікт і руйнують рух зсередини.

Те, що на Масхадова-молодшого і Сулейманова наїхали фейкові "прокурори" Закаєва абсолютно показово сталося після того, як рух "Єдина сила" розпочав співпрацю з ВРУ. Таким чином агентура в чеченській еміграції намагається монополізувати простір і обірвати контакти України з чеченським політичним середовищем: «Розділяй і владарюй».

Паралельно у мережі з'явилась інформація про загибель в Європі чеченського опозиціонера Тумсо Абдурахманова, який перестав виходити на зв’язок уже близько 5 днів тому. Зважаючи на те, що Абдурахманова називав своїм особистим ворогом Кадиров, є підстави вважати у цій історії російський слід як основний.

РФ робить усе, аби розколювати опір зсередини, видавлювати з нього активних людей і провокувати скандали у середовищі, аби воно не змогло бути здатним до опору. Взагалі не нова історія, але ми спостерігаємо її вкотре.

Тому треба бути дуже обережним, висуваючи будь-які гасла про швидку деокупацію Чечні: РФ уже здійснює агентурні заходи аби саботувати цей процес. Не просто протидіяти, а саме саботувати зсередини тих, хто діє реально в цьому напрямку.

Провокатори ФСБ проти чеченського опору_1
Автор : Ярослав Божко
Читайте також:
Світ
Туреччина бачить значний потенціал у оборонній співпраці з Португалією
вчора, 13:20
Політика
Народні обранці з чиновниками імітують бурхливу діяльність, адже досі не втямили: російська агресія не поверне їм буденність до 23.II.2022.
26 січня, 21:27
Війна
За 11 місяців широкомасштабної агресії РФ не досягла своєї основної мети, а плани щодо загарбання "Київ за 3 дні" зазнали кривавого фіаско.
25 січня, 17:00
Опінії
Якщо ще згадати, що дядько Кубракова займає пост Міністра внутрішніх справ ворожої нам країни Білорусі, то все стає на свої місця.
23 січня, 11:52
Війна
"Буданов дає інтерв'ю, причому такі інтерв'ю, що краще б він їх не давав - і для нього краще, і для спецслужби"
20 січня, 17:00
Війна
Нагадаємо Буданову, що Київ вистояв саме завдяки широкій мобілізації патріотів України
19 січня, 10:01