ФСБ РФ переслідує діячів мокшанського підпілля

СВІТ
01.12.2022, 09:18
ФСБ РФ переслідує діячів мокшанського підпілля
Фото: Toraman terdemas

Усвідомлюючи неминучість смерті ресурсної федерації московії, спадкоємці Дзержинського-Єжова-Бєрії взялися цементувати дійсність ГУЛАГу.

Із цією метою карателі ФСБ днями навідалися до етноактивіста мокшанського руху, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Toraman terdemas".

Як вдалося дізнатися, у парубка (чиє ім'я і прізвище не називають з метою безпеки – прим. ред.) провели обшук, відібрали засоби зв'язку і наказали відмовитися від підтримки "деструктивних антиконституційних дій".

«Чекісти з ФСБ звинувачують юнака у співучасті у "сепаратистському русі" (Комітет представників народу Мокша на еміґрації), а також у підтримці "екстремістських організацій", заборонених на росії (зокрема, Вільний Ідель-Урал). На цю мить мокшанський етноактивіст знаходиться вдома під цілодобовим спостереженням кремлівських спецслужб, які проводять "слідчі заходи" та "профілактичні бесіди" з родичами, друзями та знайомими. Цілком очевидно, що такі дії не є нічим іншим, як свідомий тиск Кремля на мокшанський національний рух, який опинився в умовах розосередженого по всьому континенту підпілля», – йдеться у заяві соратників переслідуваного московитами етноактивіста.

Слід додати, що подібного терору від ФСБ зазнають інші фіно-угри; конкретно, сусіди мокшан – ерзя, котрі цьогоріч у жовтні оголосили про боротьбу за власний суверенітет і вихід зі складу московії.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями корінні народи РФ звернулися з вимогами до голови Мюнхенської безпекової конференції.

Читайте також:
Світ
Російський антигуманний диктаторський режим не жаліє ні українців, учиняючи геноцид, ні своїх безправних громадян.
20 січня, 17:30
Війна
Жертвами політичних переслідувань у Криму стали 11 громадянських журналістів
13.08.2022, 16:34
Кримінал
У тимчасово окупованих російськими терористичними військами містах і селах Херсонщини та Запоріжжя розгорнуто терор і репресії.
16.04.2022, 19:13
Світ
Популярний калмицький етнобренд одягу "4 Oirad" залишає російську федерацію на тлі воєнної агресії проти України.
16.04.2022, 07:51
Світ
Суворе життя сповідників ісламу у Туркменістані можна схарактеризувати лаконічно: ходив до мечеті – посидиш у буцегарні.
09.02.2022, 08:37
Світ
Поки колективний Захід проводить перемовини з Москвою, Пекін розгорнув черговий наступ на непокірних жителів Тибету.
14.01.2022, 13:42