Путін — х@йло: Сім років тому з'явився суперхіт про “залізного щура”

СВІТ
30 березня, 14:55
ПТН
ПТН
Фото: from-ua.com

Приспівку співають переважно а капела й уживають повтори тексту з переспівками «ла-ла-ла-ла», — для рими зі словом «х@йло.

30 березня 2014 року, рівно 7 років тому харківські і донецькі уболівальники виконали свій безсмертний хіт Путін — х@йло.

Насправді приспівка спочатку з'явилася після конфлікту Ярославського з Суркісом.

Заряд тоді звучав як "Суркіс х...ло". Але після російської агресії харківські фанати трансформували його в Путіна.

Унаслідок російської агресії проти України приспівка широко розповсюдилася, отримавши низку обробок і варіацій і стала інтернет-мемом. 

Вислів набув популярності серед противників політики Володимира Путіна як в Україні, так і за її межами, в тому числі серед російських опозиціонерів. 

"Всенародний культурний мем" отримав величезний резонанс у міжнародній пресі й став широко використовуватися не тільки вітчизняними, а й численними закордонними виконавцями, особливо в акціях протесту.

Приспівку співають переважно а капела й уживають багаторазові повтори основного тексту з переспівами "ла-ла-ла-ла", інколи "ло-ло-ло-ло" — для рими зі словом "х@йло". Наприклад японці виспівують "ра-ра-ра", адже в японській мові відсутній звук "л".

Читайте також:
Набрався до такого стану, що зібрав на день червоної армії всю берлінську резидентуру і розсікав п'яним на полуторці по Берліну.
13 травня, 21:05
20-річна Настя Константінова раніше назвала українців бидлом та домагалася російського Басту...
10 травня, 18:24
"Просто річ у тому, що росіяни не знають ні про яку війну".
12 квітня, 20:45
Мамай? Іващенко+Бублик+Удовіченко? Ні! Фалос Ґете!
23.11.2020, 09:18
У штаті Невада довго не можуть підбити підсумки голосування за президента США.
05.11.2020, 09:48