Єрмак, Спартц, Трамп і глобальна агентурна мережа Кремля

Опінії
10.07.2022, 09:33
Єрмак, Спартц, Трамп і глобальна агентурна мережа Кремля
Фото: Facebook

Жартома розмірковуємо про те, як уродженці Чернігова вдалося збурити хвилю у вітчизняному та американському медіапросторі.

інвестиційний банкір

А якщо конґресвумен Вікторія Спартц працює на російську розвідку? Раптом її завербували у чернігівській школі ще у 5-у класі, коли ФСБ РФ дізналось, що вона списує на контрольній з фізики. І понеслась...

А прямо зараз Луб'янка готує її на майбутнього президента США, коли Дональд Трамп уже остаточно постаріє. Хіба є кращий спосіб заробити політичний капітал у США, ніж питати в американського президента про відомого у всіх 50 штатах Олега Татарова й Андрія Єрмака?

Це ж гарантує увагу не тільки анонімних українських Telegram-каналів, але й провідних американських мовників, як "CNN" і "Fox news". Що правда вона не народилась у США, але про це ми подумаємо потім...

От хитре ФСБ, усе прорахували. Вони не йдуть простим шляхом заробляння політичного капіталу на хвилюючих американців темах, таких як аборти чи вартість пального, а вирішили зайти з несподіваного боку.

А чому б ні? Також цікава версія...

Або конґресвумен хоче заробити на відновлені України? Ну, чому б ні, коли ти всього лише працюєш у Конґресі всього лише Сполучених Штатів Америки й тут бачиш, як можна розпиляти на великому будівництві; треба перевірити цю версію, а ДБР має її відпрацювати.

Чесно слово, от хіба непризначення прокурора САП варто тієї ганьби? Тим більше, що всім навколо десять разів пообіцяли, що призначимо обраного голову САП завтра.

І це є умовою євроінтеграції та гарантією довіри з боку американців, від яких ми залежимо і потребуємо постійного постачання озброєння. Коротко кажучи, призначте вже прокурора САП і тоді у людей не буде виникати таких запитань.

Бо логічної відповіді в рамках того, що всі чиновники працюють на благо України, на питання чому місяцями не призначається ключова людина у системі боротьби з корупцією просто не існує. Це неможливо пояснити цивілізованим людям.

Читайте також:
Війна
Приспівку співають переважно а капела й уживають повтори тексту з переспівками «ла-ла-ла-ла», — для рими зі словом «х@йло».
30 березня, 09:25
Історія
Правдива історія, заснована на споминах очевидців подій початку ХІХ століття і народних переказах.
14.04.2022, 08:42
Політика
Мені приснився сон чудовий, хтось знову взяв і підпалив Москву.
21.10.2021, 23:00
Політика
Флешмоб українських школярів та ліцеїстів встановлює рекорди переглядів в ТікТок.
14.10.2021, 15:32
Політика
А з деякими словами наркомана з ОПЗЖ можна і погодитися.
07.10.2021, 20:35