Путін, Макрон і Меркель можуть притиснути Україну – президент СКУ

ПОЛІТИКА
08.12.2019, 09:14
Путін, Макрон і Меркель можуть притиснути Україну – президент СКУ
Фото: Glavred

Лідер СКУ вважає, що для України склалася вкрай несприятлива ситуація на міжнародній арені.

Своїми міркуваннями щодо небезпеки зустрічі у «Нормандському форматі» президент Світового конгресу українців Павло Ґрод поділився в інтерв’ю виданню «Цензор».

Спілкуючись із Ґродом, журналіст нагадав йому висловлену у вересні тезу «Зеленському буде дуже важко: він буде один проти трьох людей» і запитав, чи змінився розклад сил за два з половиною місяці та як саме змінився – на краще чи на гірше?

«Думаю, що на гірше. І от чому: ми бачимо, що це питання не тільки Нормандської четвірки; це також є питання впливу Сполучених Штатів. І наше велике застереження – що тепер через питання імпічменту Президента ціле питання України "зависло". І та солідна підтримка, яку Україна мала від Сполучених Штатів, - вона зменшилася. До якої міри – тяжко зрозуміти, будемо бачити.  Але видається, що є якісь меседжі, які приходять з Вашингтону. Проте важливо, щоб Сполучені Штати далі впливали на європейських колег. І щоб ті зрозуміли, що і далі Сполучені Штати стоять за Україною», – відповів президент СКУ.

Павло Ґрод
Павло Ґрод
Фото:Zik

Очільник СКУ вказав на «можливість, що можуть притиснути президента і Україну, аби ті прийняли усі умови Росії».

Павло Ґрод заявив, що головна небезпека на Заході походить із боку Франції. Німеччина наразі вагається, але її позиція також небезпечна для України.

«За нашою інформацією, Франція на те (тиск на Україну – ОБ) готова, а Німеччина ще вагається; Німеччина ще стоїть набагато сильніше відносно підтримки України. Але ми бачимо, що Макрон тепер стає більш близький до Путіна. І він хоче, щоб на нього дивилися так, наче він примирює цю ситуацію. І щоб вони могли далі перейти на так званий "business as usual", займатися далі торгівлею з Росією. І вони це хочуть бачити», – пояснив Павло Ґрод.

Читайте також:
Держсекретар Майк Помпео прибуде до Києва 30 січня в межах поїздки до п'ятьох країн.
07:27
Підставою для санкцій може стати підтримка Кремлем Ніколаса Мадуро.
вчора, 06:40
Відродження Європи може прийти лише з її центрально-східного регіону.
21 січня, 07:28
19 січня в Берліні пройшла міжнародна конференція, присвячена лівійському конфлікту.
20 січня, 06:44
Серед запрошених учасників – Росія.
15 січня, 08:38
2020 рік розпочався з загострення давнього конфлікту між США та Іраном.
13 січня, 08:45