Путін мавпує Гітлера, але хоче бути Сталіним

Опінії
22.09.2022, 08:09
Путін мавпує Гітлера, але хоче бути Сталіним
Фото: Facebook

Ніякої фантазії у кремлівських неофашистів нема. Владімір Путін знову копіює біснуватого Адольфа Гітлера...

Громадський діяч, політик

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

У 1938 році німецький фюрер окупував незалежну Австрію, а згодом зрежисував референдум, на якому 99,73% проголосували про приєднання до Третього Райху. Гітлер здох, бюлетені пішли до вітру, Австрія – вільна держава.

Напередодні Путін усвідомив неможливість знищення України й прикриває цю поразку гітлерівським по суті "референдумом" на відгризеному шматку наших територій. Сенс цієї фікції наступний: оголосити окуповані українські землі частиною росії.

Подальші дії Збройних Сил України задля їхнього звільнення, мовляв, будуть війною проти росії. Але нікуди правди діти: Путін – лох, який налякав українського їжака голою москальською сракою!

Можна подумати, що всі ці 6 місяців ми не з тією самою росією воюємо і перемагаємо.

Часткова мобілізація всєя РФ? – Та пох... адже кількість солдат у цій війні має третьорядне значення, головне ж: артилерія, снаряди, танки та дрони.

А ці запаси у русофашистів уже давно мобілізовані, нами утилізовані настільки, що рашисти аж у Північній Кореї та Ірані щось там докуповують. Піхота у Мордора ще звичайно є, але без техніки вона допоможе лише нашим дніпровським ракам, які мріють відомстити окупантам за зіпсований сезон кавунів.

Російським неофашистам варто було б затямити: вічних окупацій не буває, особливо – в Україні. На яку букву неіснуючого закону про псевдореферендум ви зішлетеся, на ту вас і пошлемо.

Ми вас, сук вусатих і безвусих, уже 1000 років багато бачили. І всі  погрози ханів, султанів, королів, фюрерів і генсеків знищити Україну та українців – чули.

І всі ці 1000 років ми не втомлюємося вбивати й закопувати, вбивати та перемагати.
Примірник бюлетеня гітлерівського
Примірник бюлетеня гітлерівського "референдуму" про аншлюс Австрії (1938 рік)
Читайте також:
Війна
Війна в Україні – не лише людська трагедія. Це ще й велика екологічна катастрофа, наслідки від якої десятиліттями руйнуватиме життя.
15 березня, 16:09
Війна
Ніщо не лякає окупантів так, як патріотизм
20 лютого, 12:27
Війна
Російські окупанти за підказкою колаборантів змогли загнати найсхіднішу область України у минуле. Бойові дії зараз – справи другорядні...
12 січня, 06:00
Війна
Тимчасово окупована значна частина Запорізької області стає міцним тилом і водночас плацдармом для російських окупантів.
11 січня, 21:26
Війна
Нова атака з Білорусі на Київ виглядає "спокусливою", але є складною через велику відстань і хорошу підготовку українських захисників.
01 січня, 16:48
Політика
Натомість чинний грузинський уряд продовжує відстоювати прокремлівську позицію і ніяк не коментувати воєнні злочини Кремля в Україні.
28.09.2022, 20:54