Путін мавпує Гітлера, але хоче бути Сталіним

Опінії
22 вересня, 08:09
Путін мавпує Гітлера, але хоче бути Сталіним
Фото: Facebook

Ніякої фантазії у кремлівських неофашистів нема. Владімір Путін знову копіює біснуватого Адольфа Гітлера...

Громадський діяч, політик

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

У 1938 році німецький фюрер окупував незалежну Австрію, а згодом зрежисував референдум, на якому 99,73% проголосували про приєднання до Третього Райху. Гітлер здох, бюлетені пішли до вітру, Австрія – вільна держава.

Напередодні Путін усвідомив неможливість знищення України й прикриває цю поразку гітлерівським по суті "референдумом" на відгризеному шматку наших територій. Сенс цієї фікції наступний: оголосити окуповані українські землі частиною росії.

Подальші дії Збройних Сил України задля їхнього звільнення, мовляв, будуть війною проти росії. Але нікуди правди діти: Путін – лох, який налякав українського їжака голою москальською сракою!

Можна подумати, що всі ці 6 місяців ми не з тією самою росією воюємо і перемагаємо.

Часткова мобілізація всєя РФ? – Та пох... адже кількість солдат у цій війні має третьорядне значення, головне ж: артилерія, снаряди, танки та дрони.

А ці запаси у русофашистів уже давно мобілізовані, нами утилізовані настільки, що рашисти аж у Північній Кореї та Ірані щось там докуповують. Піхота у Мордора ще звичайно є, але без техніки вона допоможе лише нашим дніпровським ракам, які мріють відомстити окупантам за зіпсований сезон кавунів.

Російським неофашистам варто було б затямити: вічних окупацій не буває, особливо – в Україні. На яку букву неіснуючого закону про псевдореферендум ви зішлетеся, на ту вас і пошлемо.

Ми вас, сук вусатих і безвусих, уже 1000 років багато бачили. І всі  погрози ханів, султанів, королів, фюрерів і генсеків знищити Україну та українців – чули.

І всі ці 1000 років ми не втомлюємося вбивати й закопувати, вбивати та перемагати.
Примірник бюлетеня гітлерівського
Примірник бюлетеня гітлерівського "референдуму" про аншлюс Австрії (1938 рік)
ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Політика
Натомість чинний грузинський уряд продовжує відстоювати прокремлівську позицію і ніяк не коментувати воєнні злочини Кремля в Україні.
28 вересня, 20:54
Війна
Україна вимагає від окупантів відкрити гуманітарний коридор з Енергодару
06 вересня, 13:55
Війна
В тимчасово окупованому Криму продовжують лунати вибухи
16 серпня, 13:34
Війна
Ситуація з водопостачанням в окупованому Донецьку критична
16 серпня, 12:40
Війна
Чим активніше Кремль намагається насадити у тимчасово окупованих районах Херсонщини та Запоріжжі свій порядок, тим сильніша протидія.
15 серпня, 07:45
Війна
Мешканці тимчасово окупованого Криму отримують інструкції, як діяти у надзвичайній ситуації
14 серпня, 13:26