путін не дозволив відвести російські війська з Херсону, - NYT

ВІЙНА
24 вересня, 12:05
путін не дозволив відвести російські війська з Херсону, - NYT

Кремлівський бункерний щур особисто керує війною проти України

Російський диктатор владімір путін відмовився відводити війська з Херсону попри прохання командирів, та особисто зайнявся стратегічним плануванням війни проти України.

Про це з посиланням на американських чиновників повідомляє The New York Times.

Американці повідомляють, що путін відкинув прохання своїх командирів про відведення військ з Херсону на лівий берег Дніпра, оскільки це стало б принизливою публічною поразкою для диктатора.

Видання зазначає, що путін зосереджений на перемозі за будь-яку ціну і каже командирам, що стратегічні рішення на місцях має ухвалювати особисто він.

Хоча путін і прийняв деякі рекомендації військового командування, включно з мобілізацією, його участь в ухваленні рішень створила напруженість, заявили американські офіційні особи.

Неприйняття диктатором виведення військ із Херсона призвело до зниження морального духу серед військових, які були відрізані від постачання.

Крім блокування відступу з Херсона, путін поставив під сумнів зусилля щодо зміцнення оборони окупантів на лівому березі річки Оскол у Харківській області - він виступає проти відступу в цьому місці, бо не хоче віддавати Україні щось, що має вигляд перемоги.

Офіційні особи США заявляють, що російські офіцери розходяться в думках щодо реакції на контрнаступ України, деякі вважають, що треба чинити опір директивам путіна, інші — що вказівки диктатора можна виконати.

Читайте також:
Політика
Хто допомагає воювати проти України ?
28 листопада, 14:49
Світ
Посилена шпигунська війна, очевидно, триває місяцями в Європі та навколо неї, паралельно з військовими кампаніями в Україні.
23 листопада, 11:23
Політика
Всередині української влади існує стале прагнення повернутися до співпраці та взаємовигідної торгівлі з Лукашенківським режимом...
21 листопада, 16:00
Війна
Вихід з Херсона дозволяє росії перекинути на Донбас до 20 тисяч військових
21 листопада, 06:57
Війна
Аналітики вважають, що росія може готуватися до помсти за українські успіхи на фронті
20 листопада, 13:18
Війна
Чому НАТО точно може знати все
16 листопада, 14:58