путін не зможе шантажувати Британію

СВІТ
06 вересня, 11:55
путін не зможе шантажувати Британію

Борис Джонсон проголосив прощальну промову прем’єра

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон виступив із прощальною промовою у резиденції глави уряду на Даунінг-стріт у Лондоні.

Про це інформує “Радіо Свобода”.

У ній він згадав кремлівського бункерного щура владіміра путіна, заявивши, що той не зможе шантажувати чи залякувати британців за допомогою енергетичної кризи.

“Я знаю, що Ліз Трасс і сповнений співчуття консервативний уряд зроблять все можливе, щоб провести людей через цю кризу, ця країна вистоїть і ми переможемо. І, якщо путін думає, що він може досягнути успіху, шантажуючи чи залякуючи британський народ, то він у повній омані”, – сказав очільник британського уряду.

Борис Джонсон також наголосив, що це його кабінет здійснив Brexit, забезпечив найшвидше впровадження вакцинації в Європі та забезпечив швидке її розповсюдження.

Джонсон також зазначив, що постачання зброї в Україну, яке він відстоював, справило вплив на хід російсько-української війни.

“Що стосується майбутньої кар’єри, дозвольте мені сказати, що зараз я схожий на одну з тих ракет-носіїв, які виконали свою функцію”, – заявив він.

“Тепер я обережно знову ввійду в атмосферу і непомітно пірну вниз у якомусь віддаленому й незрозумілому куточку Тихого океану”, – додав Борис Джонсон.

Читайте також:
Світ
Спецслужби отримали доступ до "цілком таємних деталей" переговорів з міжнародними союзниками
30 жовтня, 11:05
Світ
Новим головою уряду Великої Британії стане колишній міністр фінансів Ріші Сунак
24 жовтня, 16:23
Світ
Борис Джонсон відмовився від лідерської гонки консерваторів
24 жовтня, 06:54
Світ
Прем'єр-міністр Великої Британії залишиться ще на деякий час до призначення наступника
20 жовтня, 15:44
Війна
Міністр оборони Великої Британії пояснив, чому російські сили програють в Україні
13 жовтня, 13:05
Світ
Чарльза III офіційно оголосили монархом
10 вересня, 14:00