Путін продовжує знущатися з росіян. Замість проведення газу — стінопис з газопроводом...

СВІТ
01.11.2023, 16:18
Путін продовжує знущатися з росіян. Замість проведення газу — стінопис з газопроводом...

Мешканцям досі не газифікованого міста-мільйонника Красноярська намалювали під стінопис із газопроводом «Сила Сибіру».

Фото арт-об'єкта опубліковано у групі «Галка | Красноярськ». Автор графіті, яке згенерували у нейромережі, не розкривається.

У дописі стверджується, що 20-метрова картина присвячена Дню народної єдності та втілює у собі «згуртованість народів, міць пам'яток та досягнень росії». Крім того, анонімні автори зобразили газопровід «Сила Сибіру».

За даними проєкту «Борус. Люди», який анонімно поспілкувався із автором графіті, ініціатором роботи виступив паблік «Галка | Красноярськ», де й було розміщено фото. Проєкт стверджує, що ця група «ВКонтакте» фінансується державним Інститутом розвитку Інтернету.

Красноярці у соцмережах також звернули увагу саме на газопровід. «Помістили газопровід на стіну, щоб хоч десь був» — пишуть коментатори.

Путін продовжує знущатися з росіян. Замість проведення газу — стінопис з газопроводом..._1

Негазифікований Красноярськ не вперше потрапить у новини.

У вересні 2022 року в Telegram-каналах ЗМІ та чиновників масово публікували пропагандистський ролик нібито від «Газпрому» про те, що на Європу без російського газу чекає нестерпно холодна зима.

У відео при цьому використовуються кадри зимового Красноярська — міста-мільйонника, яке досі не газифіковане. Роликом тоді поділився сам віце-губернатор Красноярського краю Сергій Пономаренко.

Замовником відео, найімовірніше, виступив син заступника глави адміністрації президента Володимир Кирієнко, голова соцмережі «ВКонтакте».

Магістральний газопровід у Красноярську обіцяють збудувати лише у 2025–2027 роках. Раніше губернатор Олександр Усс говорив, що чекає на рішення щодо будівництва газопроводу «Сила Сибіру 2», тоді газифікація «може дійти до двох третин населення краю».

«Останній Бастіон» нагадує, що у 2021 році сибірський мегаполіс очолив світовий рейтинг міст із найбільш забрудненою атмосферою, випереджаючи пакистанський Лахор і перуанську Ліму, де якість повітря також залишає бажати кращого.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
путіну не можна дати перемогти в Україні.
19 лютого, 16:38
Опінії
Не знаю, чи планував це Навальний, але бодай своєю смертю він допоміг Україні.
17 лютого, 07:14
Війна
Протягом року московія виробила 4 млн артилерійських снарядів та кілька сотень танків.
16 лютого, 15:18
Війна
Тижневі показники переробки нафти на росії впали до найнижчого рівня за майже 2 місяці.
06 лютого, 15:10
Війна
Окупанти намагались збити український БПЛА з комплексу С-400, однак збиття не виявилось ефективним.
31 січня, 11:45
Світ
Для захисту путіна там навіть встановили зенітний комплекс «Панцир-С1»
29 січня, 18:07