Путін у глухому куті через отруєння Навального, – ексрезидент КГБ у США

СВІТ
24.12.2020, 11:17
Путін у глухому куті через отруєння Навального, – ексрезидент КГБ у США
Фото: bastion.tv

ФСБ обклало Путіна з усіх боків, аби завадити здійснити намічений транзит влади у РФ, а Навальний – пішак у цій грі.

Таку думку в інтерв'ю для YouTube-каналу "Фейгин LIVE" висловив ексрезидент КДБ СССР у Вашингтоні Юрій Швець.

Колишній працівник кремлівської спецслужби певен, що голова держави-агресора зараз веде перемовини з впливовими особами Німеччини через Герхарда Шрьодера з метою створити собі "запасний аеродром".

«Путін хоче легалізуватися в Європі після відходу з Кремля. Формальним приводом для переїзду до Німеччини стане необхідність лікування. Путін знає, що коли він не матиме реальної влади, його вб'ють свої ж люди», – зазначив Юрій Швець.

Крім того, за словами ексрезидента КГБ у США, спецоперацію з так званого отруєння Навального свідомо організував cекретар Ради Безпеки РФ – феесбешник Патрушев, який веде власну гру, вішаючи на Путіна всі злочини режиму.

«За президентства Путіна відбулося кардинальне "переродження" спецслужб. Патрушев, який керував ФСБ, перетворив службу на орган для обслуговування інтересів гопників при владі. Вони не цураються випробовувати бойову отруту у прямому ефірі на заздалегідь підготовленій цілі», – підсумував Юрій Швець.

Між тим, керівник аналітичної групи "Da Vinci AG" Анатолій Баронін вказує, що в РФ немає і не може бути незалежної опозиції, а всі ті, хто нібито прикривається антисистемною боротьбою з Кремлем, є розробкою якоїсь зі спецслужб.

«Навального та його групу "веде" ГРУ, чиї представники борються за владу з Патрушевим і його ФСБ. Отруєння, яке відбулося, свідчення масштабної сварки на самій верхівці всередині банди Путіна», – наголосив Анатолій Баронін.

Читайте також:
Бригада ФСБшників діяла цинічно і самовпевнено: вбивши одного з фігурантів, самі ж стали проводити офіційну експертизу його крові.
вчора, 21:51
Про абсолютно "випадкові" випадковості, ні разу не олігархічні інтереси, всередині вітчизняної спецслужби...
вчора, 09:41
Робота у лавах Служби безпеки України давно перетворилася на звичайне заробляння грошей; про національну безпеку її службовцям не йдеться.
25 січня, 11:24
Нескоромний має інформацію по кейсу "вагнергейт" на Баканова і Єрмака.
24 січня, 18:01
Конфлікт інтересів всередині вітчизняної спецслужби набуває небачених обертів.
23 січня, 15:36