Путін уже підготував «криваві подарунки» до 30-річчя незалежності України

ВІЙНА
24 липня, 08:01
Путін уже підготував «криваві подарунки» до 30-річчя незалежності України

Чим ближче 24 серпня, тим активніше російські окупаційні війська вестимуть обстріли позицій українських захисників на Донбасі.

Таку думку в етері "24 Каналу" висловив вітчизняний військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Олег Жданов.

За його словами, вже зараз ворог бере під свій контроль всю так звану "сіру зону", а режим повної та неосяжної тиші виявився фікцією на папері.

«Рік тому ми відвели війська і розширили "сіру зону". А на сьогодні той, хто її контролює, цю нейтральну, нічийну смугу, попри так зване "всеосяжне перемир'я", — той має перевагу на фронті. За посередництва ОБСЄ ми самі дозволили російським окупантам вести диверсійно-розвідувальну діяльність біля позицій наших бійців. Далі гірше — традиційно до свята незалежності України ескалація конфлікту буде тільки загострюватися. Варто очікувати нових провокацій», — зазначив Олег Жданов.

Він додає, що Україна ніколи не зможе домовитися з РФ про припинення вогню, адже путінський режим не бажає закінчення війни.

«Ми приречені бігати по колу. Росіяни хочуть примусити нас визнати так званих сепаратистів суб'єктами перегорів, а ми щоразу відкидаємо цей сценарій. Тож, фактично, ми домовляємося самі з собою, оголошуючи для себе всеосяжне перемир'я», — підсумовує Олег Жданов.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що український Нью-Йорк на Донеччині живе дзвінкою вібрацією шиб.

вибір редакції
Читайте також:
Коаліційні російсько-білоруські війська відпрацьовують сценарій окупації польсько-литовського регіону Сувалки, погрожуючи НАТО і ЄС.
15 вересня, 07:59
Ізраїльські бойові дрони та безпілотники здійснили бомбардування трьох населених пунктів палестинців у Секторі Ґаза.
13 вересня, 12:04
Путінська Московія посилила ядерний шантаж і ядерну риторику з метою залякати сусідні країни та ненависний колективний Захід.
10 вересня, 11:44
Цьогорічне масштабне бомбардування ізраїльською армією низки об'єктів у Секторі Ґази можуть визнати воєнними злочинами.
26 серпня, 14:19
Українці мають бути готовими до великої війни й діяти асиметрично.
02 липня, 20:48