Путін, як і Сталін, розуміє – без геноциду українців йому не захопити Україну

ВІЙНА
26 липня, 21:09
Путін, як і Сталін, розуміє – без геноциду українців йому не захопити Україну
Фото: Facebook

Російський окупаційно-терористичний режим у всіх своїх ітераціях намагався стерти наш народ з лиця Землі, бо ми загрожуємо його існуванню.

Таку думку висловила відома вітчизняна журналістка і незалежний політичний оглядач Марина Данилюк-Ярмолаєва, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Вона стверджує, що теперішній кремлівський бункерний щур діє за лекалами свого вусатого попередника, для них обох суцільна загибель українства – одночасно мета і засіб у намаганні загарбати обширні потенційно безлюдні терени від Дону по Сян.

«Я хочу чітко вказати, якого смертельного удару для нашого народу наніс Голодомор. Найперше – підкошена відтворюваність населення і ресурсний потенціал. Друге – був розірваний принцип успіху. Якраз напередодні Голодомору українці знали, що їхній добробут – вони самі. Як працюєш, так і заробляєш. Третє – на багато десятиліть було розірвано поняття сім'ї, відчуття родини, як фортеці, головної опори. Кілька десятиліть поспіль люди змушені були одружуватися як попало, щоби вижити чи отримати кращі позиції в тоталітарній системі.

Так донька репресованого професора могла вийти за алкаша-слюсаря, щоби не померти з голоду і продовжити рід. Про кохання і довіру не було жодної мови. Чотири – були розбиті соціальні зв'язки, а це основа ефективного суспільства і логістики. Люди жили в атмосфері страхів і доносів, адже кожен за себе. П'яте – було знищене поняття справжньої селянської, а конкретного успішної родини із хутором. Спеціально совєцька пропаганда нав'язала їм ярлик чогось відсталого і неуспішного. Шосте – було штучно знищено українську ідентичність», – зазначила Марина Данилюк-Ярмолаєва.

Крім того, медіаагенція "Останній Бастіон" закликає читачів пам'ятати, що повномасштабне російське воєнне вторгнення не тільки спричинило масову втечу населення на Захід і смерті наших співвітчизників, а й позбавило навіть видимого майбутнього.

Читайте також:
Війна
Росіяни вилучили українську літературу із книгарень і бібліотек на тимчасово окупованих територіях. Причина — пошук екстремістських текстів.
14 листопада, 18:13
Кримінал
Під час розслідування отримано неспростовні докази вини керівництва та активних учасників секти. «АллатРа» — кремлівський проєкт.
02 листопада, 19:24
Кримінал
За час своєї присутності загарбники з РФ цілковито викоренили у південних населених пунктах України такі явища, як медицина і освіта.
30 вересня, 20:55
Політика
Попри чисельну перевагу російські окупаційно-терористичні сили побоюються наступальних дій наших захисників на Півдні.
26 серпня, 21:30
Війна
Під виглядом "навчання" та "оздоровлення" російські загарбники викрадають дітлахів у тимчасово окупованих містах і селах Півдня та Сходу.
15 серпня, 18:35
Війна
Росіяни розуміють –  їм не довго лишилося перебувати на тимчасово окупованій частині Запорізької області та всього Півдня.
28 липня, 18:16