Росіяни та білоруси заселяють окупований Мелітополь

ВІЙНА
23 липня, 18:12
Росіяни та білоруси заселяють окупований Мелітополь

Якщо до приазовських міст Кремль масово завозить середньоазійських мігрантів, то на Запоріжжя – умовно слов'янських колонізаторів.

Такі відомості із посиланням на свідчення очевидців оприлюднили у вітчизняному Центрі національного спротиву, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що до тимчасово непідконтрольного Україні Мелітополя масово приїжджають росіяни та білоруси із далекоглядною метою постійного проживання у місті.

Станом на тепер туди прибувають тисячі нелегальних мігрантів зі Сходу та Півночі; йдеться вже не лише про силовиків та чиновників, а й про працівників-різноробів, яких наймають на будівництва.

Оскільки місцеві мешканці (особливо ті, які лишилися патріотами України – прим. ред.) відмовляються працювати на ворога, окупанти наймають не лише росіян, а й громадян Республіки Білорусь.

«Ці люди їдуть на тимчасово окуповані території задля пошуку роботи, привозять із собою свої родини, що вже призвело до підвищення цін на житло у багатьох містах Півдня. Наприклад, у Мелітополі однокімнатну квартиру, яку залишили українські біженці, захопили росіяни з колаборантами та продають за $45 тисяч. При цьому вже стали "нормою" примусова депортація або показове вигнання з міста громадян України.

Також багатьох наших громадян змушують прийняти російську ідентичність. Росія не припиняє масово викрадати українських дітей, виховуючи із них власних яничарів. Таким чином, Кремль здійснює цілеспрямовану політику щодо заміщення місцевого населення своїм власним, лояльним до Росії. Це все відповідає ознакам геноциду, як визначено міжнародним правом», – повідомили у Центрі національного спротиву.

А проте медіаагенція "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати, що росіяни відродили ГУЛАГ не тільки на своїй, а й на окупованій території України, де наші співвітчизники зазнають небачених тортур.

Читайте також:
Війна
Російські загарбники стали регулярно відключати кримчанам доступ до світової мережі. Причина: намагання завадити поширенню правдивих новин.
28 листопада, 10:01
Війна
Протягом минулої доби відбулось 44 бойових зіткнення.
03 серпня, 08:00
Війна
Протягом доби відбулось близько 30 бойових зіткнень на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках
14 липня, 09:49
Війна
Сергій Наєв закликав мешканців прикордоння Сумщини евакуюватися
29 червня, 14:21
Війна
Протягом минулої доби підрозділи сил оборони відбили 27 ворожих атак.
30 травня, 08:32
Війна
Представники окупаційно-терористичного контингенту РФ спільно з колаборантами гарячковим поспіхом зміцнюють оборону півострова.
04 квітня, 19:46