путін здає Курильські острови ?

СВІТ
01 вересня, 12:27
путін здає Курильські острови ?

Росія забрала комплекси ППО зі спірних з Японією Курильських островів, – ЗМІ

Численні ракетні системи протиповітряної оборони, розгорнуті Московією на двох спірних островах Еторофу та Кунаширі біля північної Японії у 2020 році, були переведені з островів.

Про це пише Kyodonews із посиланням на аналіз супутникових зображень, які здійснив викладач Токійського університету Ю Коїдзумі.

Зазначається, що, вірогідно, Москва перепрофілює зброю зі свого Далекого Сходу для використання у війні проти України. Йдеться про ракетні підрозділи, оснащені зенітно-ракетними системами С-300В4.

Супутникові знімки зроблені американською космічною компанією Maxar Technologies Inc.

Коїдзумі зазначив, що він також переконаний, що старі танки та артилерія, які раніше зберігалися на військовому об’єкті на Сахаліні, відправляються на передову в Україні.

Еторофу та Кунаширі належать до чотирьох спірних островів, які Японія називає Північними територіями. Зараз островами володіє Московія, яка називає їх Південними Курилами.

7 жовтня 2022 року Україна визнала південні Курильські острови територією Японії, котру окупувала Московія.

"Останній Бастіон" нагадує читачам, що Китай вперше за 60 років змінив позицію щодо Курильських островів.

З 1964 року чотири острови – Ітуруп, Кунашир, Шикотан і Хабомаї – позначалися на китайських картах як японські території, окуповані росією.

Нинішній китайський лідер Сі Цзіньпін під час нещодавніх переговорів із кремлівським бункерним щуром владіміром путіним заявив, що Китай відтепер «не приймає ні того, ні іншого боку» у територіальній суперечці.

СРСР приєднав до своєї території Ітуруп, Кунашир, Шикотан та Хабомаї за підсумками Другої світової війни. У 1956 році Радянський Союз і Японія підписали мирну декларацію, за якою Шикотан і Хабомаї мали бути передані Японії після укладання мирного договору. Але японська влада в наступні роки наполягала тільки на поверненні всіх островів. Мирний договір досі не підписано.

Японія протягом усіх цих років висловлювала територіальні претензії. Після початку війни Росії з Україною Японія вперше з 2003 року назвала Курильські острови «незаконно окупованими».

Читайте також:
Політика
Путінізм давно вже у стані політичної агонії. Занепав, як і бункерний диктатор, який не відрізняється ні свіжістю обличчя, ні свіжістю ідей.
06 грудня, 06:01
Політика
Майбутнє кількох десятків вільних держав постросії залежать від української перемоги у війні. Захід мусить бути у цьому зацікавлений.
15 листопада, 06:51
Політика
Голова російської Служби зовнішньої розвідки (СВР рф) розуміє, що час розплати для Кремля наближається. Держава-окупант буде фрагментована.
18 жовтня, 18:09
Політика
Тимчасова спеціальна комісія Верховної Ради з підтримки поневолених Москвою народів виходить у публічний простір. Це важливий крок.
05 жовтня, 17:03
Позиція
Російського національного ядра не існує у природі. Кремль начисто підтер усе, з чого можна наново вивести окремий етнос московитів...
02 жовтня, 17:12
Політика
Час дезінтеграції та фрагментації ресурсної федерації Московії все ближче. Першим запалають республіки Північного Кавказу.
23 вересня, 16:09