путіна підштовхують до втечі

ВІЙНА
11.12.2022, 18:37
путіна підштовхують до втечі

Насправді на шляху росії до поразки у війні з Україною оточення путіна має три напрямки.

На шляху росії до поразки у війні з Україною оточення путіна має три напрямки

Захід запустив серйозну кампанію у ЗМІ про те, куди може втекти путін та його оточення після поразки путінської росії у війні з Україною. Якщо путін ненароком зникне з політичного небосхилу росії, то його наступникам буде набагато легше списати на нього всі свої гріхи, як, свого часу, вчинив Хрущов зі Сталіним. Це буде зрозуміло як поганим, так і «хорошим росіянам», тим більше це влаштує і Захід.

Насправді на шляху росії до поразки у війні з Україною оточення путіна має три напрямки.

Перший напрямок – покаятися або мужньо покінчити життя самогубством, як це зробили представники японської еліти в 1945 році, або втекти в тайгу, Алтай, Сибір, перетворившись на гнаних усіма пустельників.

Другий напрямок – піти на співпрацю із Заходом, здати «тушку» путіна переможцям і після смерті чи суду над путіним потрапити під дію американського закону про захист свідків, поміняти зовнішність, документи особистості та осісти десь у Нікарагуа чи ПАР.

Третій напрямок стосується найголовнішого злочинця – путіна. путін відчайдушно чинитиме опір долі Каддафі чи Чаушеску. Він лише майор-чекіст, який випадково опинився на вершині російської влади. путін не буде мужньо відстрілюватися, доки не закінчаться патрони і не вип'є отрути як Гітлер. Він спробує втекти, зникнути з поля зору слідчих за допомогою ФСБ або «Вагнера» Пригожина. Це і є його основний хитрий план особистого порятунку після війни – розв'язати страшну війну, затягнути росію в катастрофу, але уникнути будь-якою ціною правосуддя і справедливого покарання.

Маючи величезні гроші і міжнародну мережу російських шпигунів путін може легко змінити свою зовнішність, ім'я і стать, але він не зможе позбутися свого поганого здоров'я і віку. Зате він зможе стати першим у світі старим-трансвеститом і ховатися десь у нетрях, фавелах Бразилії і розважатися на знаменитих бразильських карнавалах, поки росія корчиться в конвульсіях.

Читайте також:
Війна
Міжнародний суд ООН почав слухання справи України проти рф щодо порушення Конвенції про запобігання злочину геноциду та покарання за нього.
18 вересня, 14:55
Війна
Немає жодних сумнівів у тому, що командний ланцюжок веде безпосередньо до путіна. Це його солдати.
03 січня, 12:44
Світ
Московія буде відповідати за свої дії перед судом у Гаазі
27.02.2022, 18:30
Світ
У 2017 році Младич був засуджений за воєнні злочини, злочини проти людяності та геноцид
25.08.2020, 15:08
Війна
Попереду шалені повоєнні роки. Вижити у цьому лихолітті буде важче, ніж на фронті...
16:39
Війна
Органи влади Білорусі, мабуть, намагаються використовувати міжнародних представників як щит, щоб уникнути відповідальності.
15:05