Путінську банду під трибунал — естонська прем'єрка Каллас

ПОЛІТИКА
04.12.2023, 09:27
Путінську банду під трибунал — естонська прем'єрка Каллас
Фото: Twitter

Військово-політична верхівка ресурсної федерації московії заслуговує бути засудженою довічно. Смерть для путіністів буде подарунком.

У цьому впевнена прем'єр-міністрка Естонії пані Кая Каллас. Виступаючи напередодні у Гамбурзі, вона закликала створити спеціальний трибунал для покарання відповідальних за загарбницьку російську війну проти України.

Прем'єрка Каллас переконана, керівництво РФ слід судити за всією суворістю закону та міжнародного права. Такі істоти, як путін, шойгу, патрушев та інші члени кремлівської гебістської хунти мають заплати за вчинений ними геноцид українців.

«Для воєнних злочинців є Міжнародний кримінальний суд, який розглядає саме такі діяння. Але має існувати й спеціальний трибунал щодо злочину агресивної війни. Агресивна війна — мати всіх злочинів. І це те, що прямо зараз у всього світу на очах коїть російський режим в Україні та проти українців: від знищення елеваторів та катування полонених, до вбивства жінок і викрадення дітей», — зазначила Кая Каллас.

Очільниця естонського уряду додала, що відповідальні за неспровоковану, але заплановану агресивну війну високопоставлені політики РФ не повинні й надалі робити bussines as usual зі світом, адже це подає поганий приклад іншим авторитарним режимам. Перш за все таким, з яким Москва давно у цій кривавій справі.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що повий посол Естонії також закликала притягнути путіна до відповідальності. 71-річний воєнний злочинець, який просиджує штанці, перебуваючи у бункерах Кремля, мусить постати перед судом.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Яким має бути міжнародний трибунал щодо України і кого саме судитимуть.
24 лютого, 09:23
Кримінал
Воєнний злочин стався цього тижня на позиції «Музей» у районі «Зеніту». Відеодокази вороги поширили у соціальних мережах.
18 лютого, 18:11
Кримінал
Цивільні громадяни України — головна ціль для ворога. Агресор прагне винищити нашу волелюбну націю задля загарбання родючої землі.
07 лютого, 19:01
Кримінал
Цього тижня медіаагенція «Останній Бастіон» виклала факти щодо вивезеного на росію 7-річного Олега. Дитину утримують у Псковській області.
28 січня, 17:10
Війна
Усього в Покровському районі пошкоджено 48 приватних житлових будинків.
06 січня, 19:43
Війна
Не можеш захопити — знищ до основи: типова тактика загарбників, які століттями лізли до нас із Північного Сходу. З московського Залісся.
05 січня, 06:00