Путіну доведеться знову сідати на шпагат Україна-Сирія

СВІТ
17.08.2022, 20:23
Путіну доведеться знову сідати на шпагат Україна-Сирія
Фото: The Conversation

Аби запобігти поглибленню турецького впливу у Сирії, де також присутні США та Іран, РФ муситиме визначатися, що для неї є важливішим.

Йдеться про війну проти України та підтримку диктаторського режиму Башара аль-Асада, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на політолога-міжнародника Назара Приходька.

За його словами, кремлівський бункерний щур не може зараз відірватися від театру воєнних дій на Сході Європи й допомогти своїй маріонетці у Дамаску, над яким нависла нова загроза з боку Реджепа Тайїпа Ердогана.

«Напередодні Туреччина оголосила контртерористичну операцію на Півночі Сирії проти курдів, що фактично означає зростання рівня хаосу у регіоні. Так, курдів підтримують Штати, а саме проти них Ердоган операцію й оголосив. Утім Штати, підтримують курдів як допоміжну силу для Вільної Сирійської Армії, котра воює проти Асада, а не як щось окреме. Момент в тому, що Ердоґан теж проти Асада, а це значить проти Москви та Тегерана.

Відтак і Путіну доведеться знову сідати на шпагат Україна-Сирія, для того, аби запобігти поглибленню турецького впливу в Сирії, ще й з урахуванням присутності там Штатів і Ірану. На загал "спецоперація" Ердогана виглядає так, що він знову виторговуватиме для себе різноманітні преференції: від економічних до геополітичних. Цим також планує скористатися Путін, в якого накопичилося чимало проблем по всьому периметру російських кордонів», – висловив свою думку Назар Приходько.

Натомість як раніше писав "Останній Бастіон", Туреччина свідомо пропускає кораблі з військовою технікою для ресурсної федерації московії через протоки Боспор і Дарданелли.

Читайте також:
Війна
Той, у кого сусідом є дикунська і варварська держава-агресор, просто мусить завжди бути готовим до відсічі. Si vis pacem para bellum!
08 грудня, 07:01
Світ
Сіоністський режим Ізраїля ставить під загрозу безпеку цілого регіону. Все це — заради політичних амбіцій банди релігійних фанатиків.
07 грудня, 07:09
Світ
Захід довгі роки претендував на моральне лідерство у світі. Основою цієї претензії були зовсім не військові технології та потужна економіка.
06 грудня, 19:52
Економіка
Спровоковані російською агентурою польські перевізники та фермери підривають колективну безпеку Європи. Тепер на сполох забили німці.
01 грудня, 10:53
Світ
На 84-ті роковини вторгнення СССР фіни тимчасово закрили всі контрольно-пропускні пункти. Росіянам доведеться штурмувати болота й ліси.
29 листопада, 20:11
Опінії
Підлеглі російського міністра-оленяра навчилися на власних помилках. Тепер вони підключили космічну техніку з метою ескалації конфлікту.
28 листопада, 12:24