Путіну доведеться знову сідати на шпагат Україна-Сирія

СВІТ
17 серпня, 20:23
Путіну доведеться знову сідати на шпагат Україна-Сирія
Фото: The Conversation

Аби запобігти поглибленню турецького впливу у Сирії, де також присутні США та Іран, РФ муситиме визначатися, що для неї є важливішим.

Йдеться про війну проти України та підтримку диктаторського режиму Башара аль-Асада, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на політолога-міжнародника Назара Приходька.

За його словами, кремлівський бункерний щур не може зараз відірватися від театру воєнних дій на Сході Європи й допомогти своїй маріонетці у Дамаску, над яким нависла нова загроза з боку Реджепа Тайїпа Ердогана.

«Напередодні Туреччина оголосила контртерористичну операцію на Півночі Сирії проти курдів, що фактично означає зростання рівня хаосу у регіоні. Так, курдів підтримують Штати, а саме проти них Ердоган операцію й оголосив. Утім Штати, підтримують курдів як допоміжну силу для Вільної Сирійської Армії, котра воює проти Асада, а не як щось окреме. Момент в тому, що Ердоґан теж проти Асада, а це значить проти Москви та Тегерана.

Відтак і Путіну доведеться знову сідати на шпагат Україна-Сирія, для того, аби запобігти поглибленню турецького впливу в Сирії, ще й з урахуванням присутності там Штатів і Ірану. На загал "спецоперація" Ердогана виглядає так, що він знову виторговуватиме для себе різноманітні преференції: від економічних до геополітичних. Цим також планує скористатися Путін, в якого накопичилося чимало проблем по всьому периметру російських кордонів», – висловив свою думку Назар Приходько.

Натомість як раніше писав "Останній Бастіон", Туреччина свідомо пропускає кораблі з військовою технікою для ресурсної федерації московії через протоки Боспор і Дарданелли.

Читайте також:
Політика
Американський уряд переконав Польщу не надсилати нам такі потрібні для повітряної оборони винищувачі МиГ-29, бо домовився з КНР.
вчора, 19:23
Економіка
Бункерний щур Владімір Путін благає одного з досі не підсанкційних російських олігархів Дмітрія Мазєпіна допомогти запустити трубу.
23 листопада, 17:48
Політика
Американський уряд міг би надати Збройним Силам України достатньо зброї, щоби розгромити окупантів до зими. Проте цього не сталося.
22 листопада, 19:23
Політика
Як відомо, у тілі російського ліберала ховається імперський шовініст, але найнебезпечніші з них ті, хто паразитує на темі корінних народів.
20 листопада, 17:00
Війна
За словами Матеуша Моравецького, війна в Україні становить реальну загрозу і для Польщі
19 листопада, 15:38
Політика
В якийсь момент Індія і КНР будуть втягнуті у російську агресію проти України, і в цій війні вони будуть не на боці цивілізованого світу.
18 листопада, 20:27