Радикали готують повстання на 200-річчя незалежності Бразилії

СВІТ
24 серпня, 07:00
Радикали готують повстання на 200-річчя незалежності Бразилії

Кілька тисяч прихильників чинного президента Жаїра Мессіаша Болсонару мають намір допомогти йому 7 вересня здійснити державний переворот.

Такі відомості оприлюднило провідне незалежне видання Бразилії "Estadão" з посиланням на звіт військової розвідки та контррозвідки, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що наведена дата обрана потенційними повстанцями не спроста, адже саме тоді відбудуться загальнонаціональні урочистості до 200-річчя проголошення незалежності південноамериканської країни.

«Розвідники виявили можливість радикальних рухів, перш за все так званих "болсонаристів", перетворити свято 7 вересня на криваве захоплення влади за участі лояльного президенту військових частин. Особливу увагу спеціальні служби приділили тим військовослужбовцям, які мали брати участь у щорічному параді у Ріу-ді-Жанейру. У зв'язку з отриманою інформацією Міністерство оборони Бразилії та влада міста вирішили відмовитися від традиційного параду – військова техніка стоятиме в ангарах», – йдеться у матеріалі.

Натомість у президентській канцелярії та особисто Жаїр Мессіаш Болсонару, якому все частіше пророкують повторення долі Дональда Трампа, досі ніяк не прокоментували викладені розвіддані.

Окремо "Останній Бастіон" радить читачам згадати, що Україна – справжній епіцентр оновлених демократичних цінностей сучасного світу.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Західні партнери України знають про власні слабкі місця, куди збирається бити ворог. Важливо, що йдеться не тільки про РФ, але і КНР.
вчора, 20:23
Війна
До кінця поточного року з білоруської території не буде здійсненого нового масштабного вторгнення, тамтешня армія деморалізована.
06 грудня, 18:00
Політика
Зеленський має дати свідчення, чому він їх призначив
04 грудня, 10:44
Політика
Наперекір усім напастям Російський "православний" цирк не припиняє своєї відверто шкідницької діяльності у вільних від окупації містах.
03 грудня, 20:36
Війна
РСЗВ "Буревій" - це передова розробка ДП "Шепетівський ремонтний завод" і мала б замінити у ЗСУ застарілі РСЗВ "Ураган"
03 грудня, 15:45
Політика
Закривавлені брудні руки Кремля взялися руйнувати хитку єдність всередині ічкерійської діаспори. Головна мета – посіяти недовіру і розбрат.
02 грудня, 20:34