Радник Макрона зустрічався з Рабіновичем щодо дестабілізації ситуації в Одесі

ПОЛІТИКА
06.07.2021, 12:56
Радник Макрона зустрічався з Рабіновичем щодо дестабілізації ситуації в Одесі
Фото: Google

На території Єлисейського палацу у Парижі завелися щури, які вкладають у вуха президента Франції кремлівські наративи.

Зокрема, йдеться про радника Емануеля Макрона з питань меморіалів та історичних подій – Брунó Рожера-Петí, котрий має зв'язки з українофобом Вадимом Рабіновичем.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив ексзаступник міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

За словами вітчизняного експерта у галузі інформаційних воєн і конкурентної розвідки, народний обранець від "Опозиційної платформи – За життя" разом із кількома французькими сенаторами проводить системну пропаґандистську роботу на замовлення Кремля.

«Макрон, якого президент Зеленський називає "партнером", який до того ж ще і є одним із бенефіціарів Нормандського формату, публічно заявляє про підтримку України. А на задньому дворі його підлеглі зустрічаються з політичними конкурентами Володимира Зеленського! Враховуючи такі теплі відносини Парижу з посіпаками Кремля, треба бути обачніше у секторі безпеки й оборони», – зазначив Дмитро Золотухін.

Він переконаний, що Рабінович і Рожер-Петí мають на меті дискредитувати Україну в очах наших західних союзників, розповідаючи з високих трибун про "розгул" антисемітизму, неонацизму та "українського фашизму".

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що нещодавно на однопартійця і соратника Віктора Медведчука відкрили кримінальну справу; йому "світить" 10 років в'язниці.

Читайте також:
Книги
Поки російські окупанти завозять до Маріуполя педагогів-пропагандистів, українські урядовці свідомо гальмують процес дерусифікації.
10 червня, 08:18
Політика
Загнаний у власноруч створений глухий геополітичний кут кремлівський бункерний щур почав робити грубі помилки рівнозначні самогубству.
08 червня, 20:34
Політика
На 102 день 8-річної війни відповідальні за національну безпеку України органи влади відверто потурають трубадурам російської агресії.
05 червня, 21:45
Світ
Російська блокада чорноморських портів України задля провокування глобальної продовольчої кризи має бути припинене зовнішнім втручанням.
27 травня, 18:18
Світ
Диктаторський режим Олександра Лукашенка не здатен здійснювати самостійні рішення, адже Мінськом напряму керує Москва.
10 травня, 19:12
Світ
БПЛА було знайдено за 100 кілометрів на південь від українського кордону
14 березня, 20:25