Радник Макрона зустрічався з Рабіновичем щодо дестабілізації ситуації в Одесі

ПОЛІТИКА
06.07.2021, 12:56
Радник Макрона зустрічався з Рабіновичем щодо дестабілізації ситуації в Одесі
Фото: Google

На території Єлисейського палацу у Парижі завелися щури, які вкладають у вуха президента Франції кремлівські наративи.

Зокрема, йдеться про радника Емануеля Макрона з питань меморіалів та історичних подій – Брунó Рожера-Петí, котрий має зв'язки з українофобом Вадимом Рабіновичем.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив ексзаступник міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

За словами вітчизняного експерта у галузі інформаційних воєн і конкурентної розвідки, народний обранець від "Опозиційної платформи – За життя" разом із кількома французькими сенаторами проводить системну пропаґандистську роботу на замовлення Кремля.

«Макрон, якого президент Зеленський називає "партнером", який до того ж ще і є одним із бенефіціарів Нормандського формату, публічно заявляє про підтримку України. А на задньому дворі його підлеглі зустрічаються з політичними конкурентами Володимира Зеленського! Враховуючи такі теплі відносини Парижу з посіпаками Кремля, треба бути обачніше у секторі безпеки й оборони», – зазначив Дмитро Золотухін.

Він переконаний, що Рабінович і Рожер-Петí мають на меті дискредитувати Україну в очах наших західних союзників, розповідаючи з високих трибун про "розгул" антисемітизму, неонацизму та "українського фашизму".

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що нещодавно на однопартійця і соратника Віктора Медведчука відкрили кримінальну справу; йому "світить" 10 років в'язниці.

Читайте також:
Політика
Рекрутери та пропагандисти, які раніше вербували росіян для вступу в ПВК «Вагнер», тепер заохочують жителів Європи до диверсій.
16 лютого, 17:05
Війна
За даними слідства, фігуранти заздалегідь склали перелік можливих цілей для диверсій.
09 лютого, 13:26
Війна
Це може стати новим етапом економічного та військово-політичного тиску на Москву.
07 лютого, 19:32
Війна
У Польщі на три місяці заарештували працівника Міністерства оборони, якого підозрюють у шпигунстві на користь росії та Білорусі.
05 лютого, 13:25
Світ
Естонські правоохоронці затримали контейнеровоз Baltic Spirit під прапором Багамських островів у внутрішніх водах країни.
04 лютого, 09:12
Війна
Польські військові повідомили про вторгнення на територію країни повітряних куль з повітряного простору з Білорусі.
01 лютого, 11:32