Raiffeisen Bank продовжує отримувати надприбутки на росії і в Білорусі

ЕКОНОМІКА
13 травня, 15:37
Raiffeisen Bank продовжує отримувати надприбутки на росії і в Білорусі

Банк отримає прибуток від підрозділів у росії та Білорусі в розмірі майже 1,2 млрд євро цього року

Австрійський банк продовжує отримувати великі прибутки в країні після вторгнення путіна в Україну.

У діяльності Raiffeisen Bank International є один простий і незвичайний факт, який пояснює, чому Заходу не вдалося підірвати російську економіку, попри очевидно обтяжливий режим санкцій. Протягом останніх трьох років прибуток, отриманий російським підрозділом австрійського банку, перевищував прибуток від усіх інших операцій групи.

Про це повідомляє Financial Times.

З огляду на те, що всі основні російські банки потрапили під санкції, а західні кредитні організації під тиском урядів і регулюючих органів змушені агресивно скорочувати свій російський бізнес і зрештою виходити з нього, разюче, що Raiffeisen, на відміну від конкурентів, фактично збільшив частку прибутку.

«Згідно з оцінками аналітиків Citigroup, цього року банк отримає чистий прибуток від підрозділів у росії та Білорусі в розмірі майже 1,2 млрд євро порівняно з ледве 500 млн євро від усіх інших операцій, що тривають — це 69% прибутку», — зазначає Financial Times.

Те, що цей західний банк процвітає — це докір західним урядам, які намагалися перекрити глобальні зв'язки росії. Це також реальна допомога економіці країни, а отже, і її військовій машині. Західні банки, які все ще перебувають у росії, є ключовими каналами, що дають змогу клієнтам вести міжнародні операції й одночасно приносять значні податкові надходження.

Міністр закордонних справ Австрії Александер Шалленберг у нещодавньому інтерв'ю агентству Reuters заявив, що «маячня» думати, що Захід зможе відокремитися від росії. Однак США та ЄС повинні продовжувати тиск. Є вагомі аргументи на користь того, щоб додати такі банки, як російське відділення банку «Райффайзен» до числа організацій, позбавлених доступу до SWIFT, тим самим закривши величезну лазівку.


Міжнародні компанії, які залишаються працювати на росії, напряму фінансують російські воєнні злочини та геноцид українців.

«Останній Бастіон» закликає їхніх клієнтів і партнерів бойкотувати ці бренди, поки вони не перестануть отримувати криваві прибутки й не вийдуть з росії.

Також ми закликаємо українців бойкотувати вітчизняні компанії, які є партнерами міжнародних компаній, які залишаються працювати на росії.

Український бізнес має нарешті визначитися щодо того, що йому дорожче: репутація та клієнти чи криваві гроші.

Термінові та важливі новини читайте на каналах «Останнього Бастіону» в Facebook, Telegram, Instagram.

Читайте також:
Економіка
Пов'язані зі шпигунами росіяни відновлюють торгівлю з німецьким виробником інструментів. Головна мета — обнулити накладені санкції.
вчора, 19:23
Світ
Німці постачали елементи до безпілотників «Орлан-10».
18 липня, 10:27
Кримінал
Капітаном вантажного судна є громадянин однієї з країн Південного Кавказу, а саме Азербайджану.
11 липня, 11:55
Економіка
Доха намагається бути провідним дипломатичним майданчиком попутно вливаючи валюту у війну проти України. Москва рішуче користає з цього.
07 липня, 11:15
Війна
Український слід у курортному бізнесі в Криму під прапором рф
06 липня, 13:37
Війна
У 2022 році компанія PepsiCo Inc. заявила, що припинила виробництво. Компанія Coca-Cola була однією з перших, які пообіцяли піти з росії
18 червня, 10:05