Рашисти обстріляли власну територію з окупованого Донбасу

ВІЙНА
23 березня, 18:16
Рашисти обстріляли власну територію з окупованого Донбасу
Фото: Google

У двох селах Білгородської області рф запроваджено режим надзвичайного стану через вибух снаряда, нібито запущеного "з боку України".

Такі відомості оприлюднили пропагандисти з пресслужби профільного міністерства країни-агресора, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як стверджують рашисти, подія сталася вранці 23 березня між прикордонними селами Журавльовка і Нєхотєєвка.

За словами кремлівських чиновників із МНС, від вибуху начебто постраждали селяни, але їхні стать, вік і кількість свідомо приховуються.

Переконані, що подібні дії країни-агресора свідчать про агонію, адже провокативний обстріл власної території путінські терористи здійснили з тимчасово окупованих районів Донбасу.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що московитські війська, дислоковані у Білорусі, взялися використовувати проти України надсучасні ракетні комплекси.

Читайте також:
Опінії
Такою вона стала після того, як путінський план захопити Київ "за 3 дні" провалився. А іншого плану, як виявилося, у ворога і не було.
25 липня, 18:18
Світ
Федеральна служба безпеки ресурсної федерації московії взялася за підготовку терористичних дій у сусідніх з Україною європейських країнах.
23 липня, 08:42
Світ
Громадянина окупованої московитами Республіки Білорусь застрелили під час риболовлі на Дніпрі на межі з Чернігівською областю.
11 травня, 22:45
Світ
У середмісті Єревану протестувальники зводять барикади, вимагаючи від вірменського прем'єр-міністра Ніколи Пашиняна подати у відставку.
01 травня, 21:44
Війна
Путінський режим всіляко намагається розгорнути другий фронт проти України, особливо після невдачі з втягуванням білоруської армії.
26 квітня, 17:00
Війна
Охочих воювати за псевдоісторичну маячню Владіміра Путіна трохи далі від дивану на росії меншає з кожною пожежею у Білгороді та Брянську.
26 квітня, 07:09