Некерована російська армія розкладається, – ексдиректор ЦРУ

СВІТ
21.03.2022, 20:24
Некерована російська армія розкладається, – ексдиректор ЦРУ
Фото: Фокус

Окупаційно-терористичні війська росії за 25 днів війни проти України зуміли втратили вже 5 своїх генералів, але це тільки початок.

Відповідну заяву у прямому етері провідного американського мовника "CNN" зробив колишній директор Центрального розвідувального управління Девід Петреус.

За його словами, російська армія демонструє слабкість у зв'язку зі смертю на полі бою командувачів агресивного наступу, який остаточно захлинувся.

«Скажу відверто, Росія має проблеми в управлінні військами. Вони, зокрема, спричинені тим, що українці глушать зв'язок. Тобто, російські військові не мають можливості безперешкодно контактувати. Як це виглядає на практиці: колона зупиняється, нетерплячий генерал, який сидить у броньованому авто в кінці колони, мусить вийти та дізнатися у підлеглих, що сталося. Там нема ніякої ініціативи на нижчому рівні, вони всі чекають на вказівки. Ось він виходить, – а в українців дуже хороші снайпери, – і його несподівано застає смерть, тоді як шоковані підлеглі розбігаються», – Девід Петреус.

Ексдиректор ЦРУ наголосив, що, за його підтвердженими даними, знешкоджено 5 наступних російських генералів: Андрєй Колєсніков, Андрєй Суховєцкій, Віталій Гєрасімов, Олєг Мітяєв та Андрєй Мордвічєв.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", у Кремлі готуються задіяти у війні проти України неповнолітніх із так званого Путлєр'юґенда.

Читайте також:
Війна
З його слів він знає, як треба, але все робить навпаки.
08 серпня, 09:12
Війна
Чисельність американських військ у Європі може зменшитися на третину.
29 липня, 09:05
Опінії
Порахуємо і оцінимо.
27 липня, 08:22
Війна
Чи вирішать підвищені виплати проблему мобілізації в Україні?
25 липня, 14:12
Опінії
Просто треба не жити у брехні.
19 липня, 15:05
Новини
Статистика проти реальності: що не так із обліком дезертирів у ЗСУ
09 липня, 11:49