Рашисти сунуть масою на Вовчанськ — фронтовик ЗСУ

ВІЙНА
12 травня, 12:45
Рашисти сунуть масою на Вовчанськ — фронтовик ЗСУ
Фото: Facebook

Обласна влада Харківщини та командування Сил оборони України провалили іспит. Громадяни знову платять своєю кров'ю за помилку чиновників.

Таку думку із передової висловив офіцер Збройних Сил України, фронтовик Денис Ярославський. Військовослужбовець разом зі своїм бойовим підрозділом бере участь у стримування московитської агресії на Слобожанському напрямку.

Як і очікувалося, Зе-влада і ручні генерали із Генерального штабу не змогли спільно усунути наявні за 2 роки проблеми в організації оборони прифронтового регіону. Зараз постає питання: чи зможуть окупанти просуватися далі вглиб Харківщини та якими темпами.

«Вовчанськ... Усе складно. Сьогодні ударна аеророзвідка 1-го стрілецького батальйону 57-ї Окремої бригади зупинила просування «Шторм Z», але ворог стягує резерви. Почалися вуличні бої, місто оточують. Кажу це, бо ми можемо загинути, і правду ніхто не почує. А навіщо тоді все? Першої лінії фортифікацій та мін просто не було. Ворог вільно увійшов у «сіру зону», по всій лінії кордону, яка в принципі не мала бути «сірою»!

За 2 роки на українському кордоні мали стояти бетонні укріплення у мінус 3 поверхи! А не було навіть мін. Ми приходимо до думки, що це шалене злодійство, або ж навмисний саботаж! Тепер ми знову втрачаємо людей, території та робимо те, що вже робили у вересні 2022-го. Сподіваюся, що винних усе ж таки покарають», — прокоментував невтішну ситуацію на фронті офіцер ЗСУ Денис Ярославський.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що ми не звільняємо міста і села, а втрачаємо їх через помилку «найвеличнішого Зе». Чотириразовий ухилянт на посаді голови української держави не здатен на воєнні перемоги.

Читайте також:
Війна
Передові ворожі загони сунуть «м'ясними штурмами» у західну частину Донеччини. Для загарбання української землі використовують всю техніку.
13 червня, 21:42
Війна
Окупаційно-терористичний контингент РФ намагається вийти на адміністративну межу Луганської області. У хід іде все включно з іпритом.
11 червня, 19:22
Війна
Ворог рішуче тисне на всьому обширі Східного фронту. Одне із головних завдань загарбників — вийти на так звану адмінмежу Донеччини.
02 червня, 09:33
Війна
Російські окупували селище Нетайлове на Донеччині, — DeepState
27 травня, 09:43
Війна
Загони африканського корпусу раніше були розгорнуто в Сирії, Лівії, Буркіна-Фасо та Нігері
24 травня, 16:48
Війна
Полтава і Харків на черзі?
15 травня, 11:41