Рашистські мобільні крематорії запрацювали у Маріуполі

ВІЙНА
09 квітня, 21:08
Рашистські мобільні крематорії запрацювали у Маріуполі

Московитська окупаційно-терористична орда завчила власні помилки, допущені у Бучі, перейшовши до відверто ґестапівської практики.

Свідченням цього є запуск роботи кількох пересувних крематоріїв, спеціально завезених на українське Приазов'я з території російської федерації.

Такі відомості оприлюднила пресслужба на офіційному Telegram-каналі Маріупольської міської ради, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що російські вбивці, ґвалтівники та мародери зараз збирають з вулиць усі трупи замордованих ними жителів, аби замести сліди злочинів.

«Фото, від якого стигне кров. Підземний перехід у районі Садків, що на околиці Маріуполя. Тут окупанти влаштували пункт збору тіл маріупольців, убитих російськими військовиками. Спеціальні групи зачистки щоденно звозять сотні трупів у такі пункти по всьому місту. Найбільший із них розташований в складському приміщенні на виїзді до селища Старий Крим. Далі окупанти вивозять тіла для знищення в пересувних крематоріях. Рашисти роблять все аби приховати трагедію в Маріуполі», – прокоментували ситуацію у міськраді.

Водночас уточнюється, що здичавіла московитська орда намагається пришвидшити процес спалення українців, оскільки масштаби злочину у десятки разів страшніші за геноцид у Бучі.

Крім того, місцеві колаборанти та терористи з лав прокремлівського бандформування "ДНР" отримали наказ убивати всіх цивільних на підконтрольній їм території Маріуполя, списуючи злочини на полк "Азов".

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що воєнні звірства, згідно з відповідними міжнародними договорами, не мають строку давності.

Читайте також:
Кримінал
Усі ініціатори та виконавці здійснення актів геноциду українського народу будуть ідентифіковані та оголошені у міжнародний розшук.
22 червня, 21:45
Історія
За тих часів смертна кара була звичайною справою. І кати не приховували роду своїх занять, передавали навички свого ремесла синам.
19 червня, 09:56
Історія
Хронологія русифікації та знищення української мови, культури і нації
09 червня, 11:35
Кримінал
Корінні жителі зайнятих московитами районів Південної України, кому вдалося виїхати на вільну територію, розповіли про жахи "русского міра".
26 травня, 08:12
Війна
Представники російського окупаційно-терористичного контингенту використовують проти українців статеві злочини.
17 травня, 08:39
Світ
Російські окупаційно-терористичні сили повернулися до перевіреної більшовиками практики. Україну спустошують заради глобальної кризи.
11 травня, 20:23