Рашизм як передвісник кінця світу

Опінії
23 травня, 17:09
Рашизм як передвісник кінця світу
Фото: Facebook

Московити навчилися керували населенням за допомогою голоду і інфекцій. Нині путінський режим реанімував химерні плани своїх попередників.

Українська журналістка, політичний технолог, кандидат політичних наук

Якщо це вже не домисли, а факт, що війну і голод створює і поширює росія (маю на увазі світову продовольчу кризу, що насувається, через блокаду українських портів), то так можна дійти й до теми винуватців пандемії. Згадайте про коронавірусну пошесть, яка передувала повномасштабній війні!

Все за канонами Апокаліпсиса: чума, війна, голод, смерть. Вони там у Кремлі, щó, спеціально під війну, момент і символіку специфічну підбирали?

Нацистсько-сатанинські позначки, не інакше. І з "Z", і з датою та часом, щоб одні шістки виходили; складіть-но, наприклад, дату і час російського вторгнення в Україну 24.02.2022 4:00, і у вас вийде – 666.

Це я пишу не для конспірології чи магії якоїсь, а для того, що у людей "за порєбріком", мабуть, важкий психічний розлад. Розлад разом із манією винятковості, одягнені у форму сектантства на державному рівні.

У результаті, світ справді зіткнувся із ситуацією, коли «або людство покінчить із війною, або війна з людством». Певно, це майже остання битва на Землі, у що всім нам хочеться вірити.

Рашизм як передвісник кінця світу_1
ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Війна
Війна увірвалася в будинок до кожного росіянина
23 вересня, 11:20
Опінії
Нехай горить воно усе синім полум'ям – чуже, вороже, звіряче.
21 вересня, 12:05
Опінії
Всі "хороші росіяни", це міцна російська система цінностей
20 вересня, 16:15
Політика
Слобожанська офензива і просування української армії на Херсонщині змусило населення РФ усвідомити неминучість розпаду імперії.
15 вересня, 20:56
Опінії
Навіть їхній гундяєвський бог втратив божий лик і «освячує» тавро Zла на убивцях!
15 вересня, 11:05