РПЦ з України потрібно викорінювати радикально й повністю – як бур'ян

ПОЛІТИКА
15 травня, 08:09
РПЦ з України потрібно викорінювати радикально й повністю – як бур'ян
Фото: Facebook

Гебістський проєкт під назвою Московський патріархат насмілився вимагати від України припинити "беззаконня на релігійному ґрунті".

Натомість українці закликали законно обрану у 2019 році владу негайно заборонити цей гендель, пише на своїй Facebook-сторінці народний депутат Інна Совсун.

За словами представниці парламентської фракції "Голос", московські попи мусять покаятися за те, що 30 років розпалювали національну ворожнечу і пропагували війну.

«Я боюся, що навіть після нашої неминучої перемоги росія знайде спосіб відновитися на українській землі. Як гідра, у якої на місці відрубаної – виростає дві нові голови. Який сенс зносити пам'ятники Пушкіну і забороняти проросійські партії, якщо у нас буйно квітне РПЦ МП? Агентів впливу росії потрібно викорінювати радикально й повністю – як бур'ян», – зазначила Інна Совсун.

Нардеп також закликала керівництво Верховної Ради не чекати до завершення війни з росією, а вже зараз ухвалити закон, яким буде заборонена діяльність гебістів у рясах.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Православна Церква України допомагає постраждалим від злочинів російських окупантів жителям Луганщини.

Автор : Інна Совсун
Читайте також:
Полтава
Загальнонаціональна кампанія з дерусифікації та деколонізації культурно-інформаційного простору України нарешті торкнулася і Полтавщину.
22 червня, 08:17
Історія
Ріже вухо і серце крає! Оцю битву ми ведемо за Сєвєродонецьк чи Сіверськодонецьк, за місто на росії чи все-таки в Україні?..
16 червня, 19:18
Політика
Поки наші захисники боронять Україну від агресора на фронті, у тилу розгортається не менш запекле протистояння з ґебістами у рясах.
08 червня, 18:12
Політика
Проблема українського суспільства: у нас мислення досі лишається хворо-провінційним, другосортно-провінційним відносно Москви.
04 червня, 07:56
Політика
Центр управління та прийняття рішень самозваної "Української Православної Церкви (Московського патріархату)" на 100% знаходиться у Кремлі.
31 травня, 20:34
Політика
Перефарбовані у синьо-жовті кольори рупори кремлівської пропаганди досі вірні українофобській натурі, просто зараз вигідно бути патріотом.
14 травня, 07:56