Реальна історія Росії: Як селян міняли на щенят

СВІТ
16 травня, 11:32
Реальна історія Росії: Як селян міняли на щенят
Фото: eparhia-birsk.ru

Громадяни Росії – це сучасні кріпаки кремлівських щурів.

Торгівля людьми в Росії до початку XIX століття була справою звичайною і повсякденною, хоча і викликала вона в освічених людей почуття незручності. Та відмовитися від кріпаків, які становили головну рушійну силу будь-якого дворянського господарства, було рішуче неможливо. 

Адже не тільки стан, але і вага людини в суспільстві оцінювався не тільки по чину і доходам від служби, скільки по десятинах землі і людським душам, якими вона володіла.

З іншого боку, володіння селянами як худобою в очах європейців було архаїчною дикістю.У відчайдушній спробі зберегти обличчя російські вчені мужі придумували найвитонченіші способи виправдання кріпацьких порядків...

Кріпосне право справляло величезний вплив на Росію і продовжує справляти і сьогодні. Скасоване всього 160 років тому, воно продовжує залишатися в менталітеті росіян на генному рівні.

І коли ця "мара" розсіється, сказати неможливо.

Громадяни Росії – це сучасні кріпаки кремлівських щурів, раби без прав і без голосу. А реалії життя в Росії не дозволяють в цьому засумніватися.

Не здивуємося, якщо місцеві олігархи знову невдовзі мінятимуть людей на щенят. Щоправда, і українські реалії підштовхують до думки, що й у нас до часів панщини – дуже близько.

Читайте також:
В Акмолінський табір в Казахстані починаючи з 1937 року відправляли переслідуваних за політичними мотивами.
17 травня, 11:02
Саме союзники врятували Радянський Союз від розгрому
09 травня, 11:27
Майже 30 років борець за незалежну Україну вважався в Україні злочинцем.
29 квітня, 22:11
Це треба у програмі дошкільного і початкового навчання закласти на обов'язковій основі !
20 квітня, 15:50
В книзі міститься його особисте листування – думки на пожовклих папірцях, щоденники, які писані шифровкою ОУН та історії його родини.
23 березня, 16:47