Рецепт безсмертя: британські біологи продовжили життя мишам

СВІТ
05.09.2023, 19:06
Рецепт безсмертя: британські біологи продовжили життя мишам
Фото: Science Alert

У пошуках препаратів, які мають посприяти збільшенню тривалості життя, людство перебуває не одне століття і, здається, вже є прогрес.

Так, дослідникам із біологічного факультету Рочестерського університету вдалося вживити мишам ген голого землекопа, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "News Medical".

За словами британських науковців, тварини із пересадженим геном прожили загалом на 4,4% довше, ніж інші, бо виявляється, він здатен відповідати за довголіття цих гризунів, які почувають себе нормально.

«Під час довготривалих експериментів ми довели, що такі миші краще захищені від різних типів раку, мають менше запалень у всьому тілі та здоровіший кишківник у літньому віці. Наше дослідження демонструє, що унікальні механізми довголіття можуть бути отримані від одних ссавців для збільшення тривалості життя інших», – ідеться у висновках біологів Рочестерського університету.

Наголошено, що подальші наукові дослідження допоможуть зрозуміти досягнення такого ж позитивного ефекту для покращення здоров'я та уповільнення старіння власне у людей.

Окрім того, медіаагенція "Останній Бастіон" закликає читачів пам'ятати, що австралійські біологи з'ясували, як отрута із щетинок гусені Південного фланелевого метелика здатна пробивати в клітинах дірки.

Читайте також:
Життя
Спів корисний для здоров'я, бо пов'язаний із диханням й усвідомленням людиною свого тіла. Натомість караоке викликає приємне хвилювання.
15.12.2024, 16:29
Світ
«Місто під кригою», або мовою оригіналу «Camp Century», — саме такою знахідкою поділилися американські дослідники. Об'єкт виявили з повітря.
01.12.2024, 10:34
Життя
Міжнародна співпраця науковців за підтримки фахівців Єльського університету здивувала академічний світ. У США представили новий тип матерії.
19.11.2024, 14:53
Життя
Зазвичай малеча звертає особливу увагу на консистенцію того, що пропонують їсти дорослі. Ця прискіпливість досягає піка у 6-7 років.
07.07.2024, 09:37
Життя
Музична диверсія тисячоліття, що змінила сприйняття людством звуків. Це далеко не конспірологічна теорія, як видається на перший погляд.
01.07.2024, 21:41
Життя
Міжнародна група науковців дослідила зірку WD 0816-310 за допомогою великого телескопа. Вони помітили вкрай незвичайну деталь.
28.02.2024, 21:39