Рецепт безсмертя: британські біологи продовжили життя мишам

СВІТ
05.09.2023, 19:06
Рецепт безсмертя: британські біологи продовжили життя мишам
Фото: Science Alert

У пошуках препаратів, які мають посприяти збільшенню тривалості життя, людство перебуває не одне століття і, здається, вже є прогрес.

Так, дослідникам із біологічного факультету Рочестерського університету вдалося вживити мишам ген голого землекопа, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "News Medical".

За словами британських науковців, тварини із пересадженим геном прожили загалом на 4,4% довше, ніж інші, бо виявляється, він здатен відповідати за довголіття цих гризунів, які почувають себе нормально.

«Під час довготривалих експериментів ми довели, що такі миші краще захищені від різних типів раку, мають менше запалень у всьому тілі та здоровіший кишківник у літньому віці. Наше дослідження демонструє, що унікальні механізми довголіття можуть бути отримані від одних ссавців для збільшення тривалості життя інших», – ідеться у висновках біологів Рочестерського університету.

Наголошено, що подальші наукові дослідження допоможуть зрозуміти досягнення такого ж позитивного ефекту для покращення здоров'я та уповільнення старіння власне у людей.

Окрім того, медіаагенція "Останній Бастіон" закликає читачів пам'ятати, що австралійські біологи з'ясували, як отрута із щетинок гусені Південного фланелевого метелика здатна пробивати в клітинах дірки.

вибір редакції
Читайте також:
Життя
Група бактеріофагів в організмі негативно впливають на мозок та поведінку людей. Борються з ними специфічні «вірусні» трансплантати.
07 лютого, 08:24
Історія
Гомініди археологічних культур палеоліту, мезоліту та енеоліту вживали фрукти, рибу та м'ясо. Розшифрувати раціон допоміг ДНК-тест.
28 січня, 19:52
Світ
Природні умови можуть створити концентрацію фосфатів, яка у мільйон разів перевищує нормальну. Нарешті теорія доведена практикою.
24 січня, 14:13
Життя
Дослідники зі США запропонували конкретні рекомендації, як цього досягти. Вони самі випробували покращення смаку напою.
01 січня, 06:00
Життя
Дослідники навчилися використовувати дафній для фільтрації каналізації. Крихітні ракоподібні здатні імітувати роботу пилососа типу «Dyson».
05.10.2023, 21:48
Життя
Співробітники біолабораторії в Інституті Вайцмана відзвітували про прорив у вирощуванні синтетичних утробних плодів людини.
08.09.2023, 20:22