Реформа поліції. Одеський поліцейський підстрелив сам себе

КРИМІНАЛ
16.07.2021, 18:00
Реформа поліції. Одеський поліцейський підстрелив сам себе

Олег Бех оголосив збір коштів на лікування підлеглого

У відділі поліції № 2 м. Одеси (колишній Приморський ВП), під час проведення стрільб поліцейський випадково впустив пістолет з рук, намагався зловити його на льоту та випадково натиснув курок.

У підсумку він прострелив собі живіт. Поліціянта шпиталізували.

Начальник ГУНП в Одеській області Олег Бех (полтавці його ще довго пам'ятатимуть) оголосив про збір коштів для лікування підлеглого.

Реформа поліції. Одеський поліцейський підстрелив сам себе_1

Пікантності даній ситуації додає те, що Олег Бех є мультимільйонером та одним з найбагатших піліціянтів в країні. Свої статки він записує на родичів, про це Останній Бастіон неодноразово зазначав у своїх розслідуваннях.

Останній Бастіон готовий допомогти інструкторами для вишколу поліцейських з метою унеможливити подібні випадки.

Читайте також:
Політика
Було викрито старшого оперуповноваженого в особливо важливих справах ДСР НПУ Олексія Єлхіна на загальну суму майже 30 мільйонів .
31 березня, 16:34
Політика
Після запиту журналістів, посадовець задекларував нерухомість.
25 березня, 12:21
Політика
Поліцейський «джекпот» у Харкові: старший інспектор Дикань задекларував 5 квартир, Bitcoin та 66 тисяч доларів готівки
20 березня, 19:18
Політика
Родини трьох столичних оперативників з Кіберполу за останні роки скупилися майном на мільйони доларів.
17 березня, 14:40
Кримінал
Справи про катування правоохоронцями. Офіс генпрокурора оприлюднив статистику.
06 березня, 19:45
Політика
Ні в чому не винуватому хлопцеві, вбитому 7 лютого 2016 року поліцейським Олійником.
18 лютого, 07:02