Реформа поліції в дії

ВІЙНА
22 червня, 10:45
Реформа поліції в дії

Миколаївські поліцейські зайнялися сексом на очах у людей та потрапили на відео

У Миколаєві поліція проводить службове розслідування через ролик у соцмережах, на якому відбито «аморальну поведінку» поліцейських.

Про це повідомили у пресслужбі ГУНП Миколаївської області.

На опублікованому відео можна побачити чоловіка та жінку у відкритому басейні, які кохаються. Слід зазначити, що за тим, що відбувається, спостерігало чимало свідків, які й зняли все на відео.

У соцмережах повідомили, що на кадрах — начальник управління поліції та його підлегла. У поліції зазначили, що подія сталася, коли правоохоронці перебували поза службою. Попри це, герої ролика було усунуто від виконання службових обов'язків.

«Щойно в соціальних мережах була поширена інформація щодо аморальної поведінки співробітників поліції, керівництво обласного управління призначило за цим фактом службове розслідування. За його результатами керівництво ГУНП у Миколаївській області прийматиме рішення про притягнення поліцейських до відповідальності», - зазначили у поліції.

Наразі ми бачимо черговий доказ "реформи поліції" Авакова-Порошенка-Зеленського, які здійснили перейменування міліції в поліції без докорінних змін структури та якісного складу правоохоронців.

Саме через це, після 24 лютого 2022 року величезна кількість поліціянтів стала зрадниками та перейшла на сторону окупантів.

Читайте також:
Кримінал
Восьмеро "поліцейських"-зрадників на Запоріжжі отримали підозри
14 червня, 13:45
Виміри
В той час, коли справжні офіцери зі словом і обличчям захищають країну, балаболи в погонах захищають лише власні гаманці
20 травня, 12:55
Війна
Де були Сумські поліцейські під час повномасштабного вторгнення ?
18 травня, 15:15
Війна
Тепер вони мітингують та обурюються, чому їх звільнили!
14 квітня, 16:45
Війна
А хто перевірить правоохоронців на причетність до співпраці з агресором ?
05 квітня, 11:55
Полтава
Поліція почала виписувати штрафи водіям за посвідчення старого зразка
05 лютого, 20:02