«Реформи суперечать волі Аллага»: у Судані виступають проти скасування законів шаріату

СВІТ
18 липня, 17:24
«Реформи суперечать волі Аллага»: у Судані виступають проти скасування законів шаріату
Фото: Africa News

Сотні суданців вийшли на вулиці Хартума й Омдурмана з вимогою до чинного перехідного уряду країни не порушувати норми ісламу.

Про це вранці 18 липня з місця події повідомили журналісти видання "Arab News".

Учасники протестної акції вважають, аби відновити економічну привабливість Республіки Судан влада вчиняє протиправні дії, що суперечать мусульманській традиції.

Зокрема, йдеться про оголошену міністром юстиції у червні поточного року декриміналізацію вживання алкоголю та запровадження свободи віросповідання.

Прикметно, що найбільш обуреним прошарком суданського суспільства, яке противиться розпочатим реформам, виявилося ісламське духовенство.

«Ми не дозволимо барам відкритися та завадимо займатися проституцією. Наш народ — це правовірні мусульмани від природи, а тому ми не допустимо жодного втручання в іслам і викривлень законів шаріату», — заявив співорганізатор протесту мулла Мостафа Таль аль-Сір.

Читайте також:
На місці зруйнованої більшовицькими окупантами у 1930-х роках миргородської Малої церкви з'явиться величний храм Всіх Святих ПЦУ.
24 вересня, 11:26
Десятки жителів Криму були позбавлені волі за свої релігійні переконання
22 серпня, 18:40
МЗС України відреагувало на ескалацію між Вірменією та Азербайджаном.
15:20
Індія готова застосувати війська у разі провокації зі сторони комуністичного Китаю на спірній території у Гімалайських горах.
вчора, 17:45
Університет Карнеґі-Меллон і Массачусетський технологічний інститут провели серію експериментів над командами американських розвідників.
вчора, 09:09