Ревізія мовного закону на руку Кремлю та її маріонеткам в Україні

Опінії
17 червня, 13:00
Ревізія мовного закону на руку Кремлю та її маріонеткам в Україні
Фото: Google

Голова Верховної Ради грається з вогнем, намагаючись переглянути мовне законодавство на догоду українофобам.

Народний депутат України VIII скликання

Я переконаний, що в мовній проблемі була поставлена крапка ще рік тому, коли був прийнятий закон про державну мову. Боротьба за цей закон точилася тридцять років і зрештою Україна його отримала.

Далі прийняте законодавство необхідно імплементувати та впроваджувати. Тому згадування проблеми мовного законодавства полягає не в неефективності документа, а зовсім в іншому.

По-перше, в самій особистості Дмитра Разумкова, яку сформував його політичний досвід в молодіжці Партії Регіонів.

По-друге, закінчується рік нового скликання парламенту і спікеру необхідно звітувати про досягнення депутатів та опрацьованих реформах, яких немає.

По-третє, відбувається різке падіння рейтингів партії “Слуга народу” і дискурс їм вигідно відводити у якусь іншу сторону, тобто просто відвертати увагу.

Але це гра з вогнем!

Бо до тих пір, поки спікер парламенту не згадує цю проблему, згідно соцопитувань вона є неактуальною. Але варто спробувати змінити закон, обуренню українців не буде меж і дні панування "слуг" будуть рахуватися на пальцях.

Читайте також:
«Мова – це державотворча основа, основа безпеки української нації».
15 липня, 18:32
Громадяни України, як носії російської мови, ігнорують українську і при цьому маркують її як країну "русскава міра".
15 травня, 09:27
Джастін Трюдо визнав неспроможність підтримувати у належному стані французьку мову як другу державну у зв'язку з "екстремальною ситуацією".
29 квітня, 12:15
В порядок денний засідання комітету Ради включили додаткове питання – мовний законопроект авторства одіозного «слуги» Бужанського.
17 березня, 14:40
Мінська ТКГ може поповнитися «новим обличчям» – Вітольда Павловича Фокіна.
11:02
Останні події в Києві збентежили лейтенанта Баканова, оскільки його воїнство виявилося не здатним виконувати свої прямі обов’язки.
09:36