Режим Асада ховає важкі наркотики у солодощах і консервах

СВІТ
28.12.2021, 08:08
Режим Асада ховає важкі наркотики у солодощах і консервах
Фото: Twitter

Маріонеткова прокремлівська сирійська влада взялася випробовувати нову тактику у боротьбі з повстанцями.

Про це свідчать світлини, оприлюднені опозиціонером і політемігрантом Кутаїбом Хаджи Ясином у Twitter, інформує аґенція Останній Бастіон".

За його словами, на підконтрольній Асадівському режимові території Сирії налагодили виробництво і масове розповсюдження важких наркотичних речовин, прихованих у харчових продуктах, які потім переправляють до регіонів, де діють повстанці.

«Моя рідна Сирія нині перша країна, бюджет якої повністю залежить від наркотрафіку. Експортовані з Афґаністану та сусідніх африканських країн наркотики ховають в овочах, фруктах, консервах, солодощах та інших товарах широкого вжитку. Спершу, подібну тактику випробовували на зайнятих військами Асада територіях, зокрема у Дамаску й Алеппо, тепер такі "подарунки" все частіше знаходять в Ідлібі та у сирійському Курдистані», — зазначає Кутаїб Хаджи Ясин.

Водночас чоловік додає, що присутні на території близькосхідної країни російські, турецькі та американські війська ніяк не втручаються у вказану ситуацію, фактично сприяючи розквіту наркоторгівлі.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що у Таїланді вилучили майже 200 кілограмів наркотиків, які були заховані у боксерських грушах.

Автор : Сергій Манжос
Читайте також:
Економіка
Кремлівська загарбницька орда остаточно перейшла до тактики випаленої землі на тимчасово окупованій території Півдня і Сходу України.
16 березня, 21:45
Війна
Поплічників кремлівського агента і розпалювача війни Анатолія Шарія упіймали при спробі вчинити воєнний злочин.
28 лютого, 17:16
Політика
Минуло пів року з дня резонансної дорожньо-транспортної пригоди, винуватцем якої став народний депутат Олександр Трухін.
02 лютого, 13:51
Кримінал
У вбивстві журналіста звинувачують одного з найбагатших на Черкащині бізнесменів Геннадія Бобова.
25.11.2021, 20:43