Сирія – чистилище кремлівських терористів із Донеччини

ВІЙНА
24.12.2021, 13:31
Сирія – чистилище кремлівських терористів із Донеччини
Фото: CBS News

186 уродженців Донецької області, які у 2014 році перейшли на бік російського окупанта, загинули в боях у Сирії.

Про це із Дамаска на своєму Telegram-каналі написав кремлівський пропагандист Алєксєй Акутін, інформує аґенція "Останній Бастіон".

За його словами, загиблі особи з лав терористичного формування "ДНР" воювали на боці режиму Башара аль-Асада і брали участь у захопленні Пальміри.

Водночас пропагандист Акутін не вказує, як 186 уродженців Донеччини опинилися так далеко від дому, чи з власної волі, в якому саме підрозділі вони відбували службу та куди ж поділися їхні тіла.

Натомість він переконує, що наступного року за сприяння депутата Державної Думи РФ Дмітрія Сабліна (до слова, уродженця Маріуполя, наближеного до керівника ПВК "Вагнер" – прим. ред.) в одному з сирійських міст з'явиться пам'ятник вказаним терористам.

У зв'язку з вищевикладеним, хотілося б поцікавитися у вітчизняного міністерства закордонних справ і західних послів, оскільки дипломатичних відносин Київ із Дамаском не має: чи знають вони про те, як 186 уже мертвих терористів (про кількість живих тільки здогадуємося – прим. ред.) потрапили з території окупованої Донеччини до Сирії та за якими паспортами?

Цілком імовірно, що ці особи не прийшли пішки, а були масово перевезені літаком, який використовує ПВК "Вагнер", дозвіл для прольотів якого дають конкретні країни, не тільки РФ.

Відповідно – путінський режим знає точну кількість своїх убивць, яких свідомо відрядив із незрозумілими документами до близькосхідної країни, де 11-й рік точиться громадянська війна.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", Офіс Генерального прокурора України повідомив про підозру керівнику збройного формування ПВК "Вагнер".

Читайте також:
Кримінал
На жаль, поки що йдеться не про теперішній геноцид росіянами українців, а про призвідників серпневої агресії 2008 року проти Сакартвело.
01 липня, 21:43
Світ
Лідери країн НАТО прийняли нову стратегічну концепцію, згідно з якою росія становить загрозу безпеці в євроатлантичному регіоні
30 червня, 11:37
Війна
ЗАЕС залишається окупованою військами РФ із 4 березня.
29 червня, 14:45
Кримінал
Російські окупаційно-терористичні сили не припиняють здійснювати цілодобові обстріли Харкова з далекобійних і реактивних систем.
21 червня, 21:45
Світ
Литва 18 червня перестала пропускати транзитні поїзди з товарами, які потрапили під санкції Європейського Союзу
20 червня, 15:35
Війна
8 років обласний центр Донеччини не знав бомбардувань, допоки 24 лютого російські окупаційно-терористичні сили не вдерлися в Україну.
18 червня, 08:09