РФ може вдатися до попереджувального удару по країнах Балтії, щоби послабити НАТО

СВІТ
09.07.2020, 12:27
РФ може вдатися до попереджувального удару по країнах Балтії, щоби послабити НАТО
Фото: Google

Військова присутність США в Естонії не покращить, а тільки погіршить ситуацію з безпекою у Балтійському регіоні.

Таку думку на своїй сторінці у Facebook висловив голова Комітету Ради Федерації з міжнародних справ Константін Косачєв.

Російський сенатор вважає, що прийнята Кремлем на озброєння нова ракетна система представляє загрозу для всього Північноатлантичного альянсу, не даючи приймати йому до себе нових країн-членів.

«Ми не дозволимо ділити простір європейської безпеки на привілейований для НАТО і за залишковим для РФ принципом, чому так безвідповідально потурає й Естонія. Росія буде реагувати відповідно, адже ми просто зобов'язані думати про власну безпеку», — зазначив Константін Косачєв.

При цьому, намагаючись виправдати агресивні плани Кремля, голова Комітету Ради Федерації з міжнародних справ наголосив, що після розпаду СССР у 1991 році європейська територія НАТО розширилася на 35% і новими членами блоку встигли стати 13 країн, тоді коли РФ ретельно здійснювала переозброєння своїх військ.

«Сукупний військовий бюджет країн Північноатлантичного альянсу приблизно у 20 разів перевищує російський, а ситуація, вперта, так і не покращилася, ось невдача! Відтак Росія готова вдатися до попереджувальних заходів, у тому числі практично використати нові оборонні системи, зокрема й ракетні установки», — підсумував Константін Косачєв.

Читайте також:
Поки Володимир Зеленський скаржиться на не можливість повернути Крим воєнним шляхом, літаки НАТО вчаться бомбардувати окупантів.
02 лютого, 10:37
Чорноморський регіон віднині під опікою американських ударних безпілотників.
05 січня, 12:14
Передислокація спрямована на "посилення стримування Росії й зміцнення альянсу (НАТО)
09.08.2020, 09:05
У Кремлі вітають заплановане Дональдом Трампом виведення військового контингенту США з Німеччини.
31.07.2020, 13:44
Колишній командувач сухопутними військами США в Європі генерал Фредерик-Бенджамін Годжес заявив про можливе посилення НАТО у Чорному морі.
06.06.2020, 11:39
В армії посилять вивчення англійської мови, у тому числі за допомогою західних інструкторів.
22.12.2019, 15:50