РФ нарощує присутність у країнах Маґрибу, – Bloomberg

СВІТ
19.11.2022, 18:01
РФ нарощує присутність у країнах Маґрибу, – Bloomberg
Фото: Atalayar

Алжир і росія розпочали перші спільні військові навчання на Півночі пустелі Сахара поблизу з марокканським кордоном.

Такі відомості з африканської країни оприлюднило авторитетне видання "Bloomberg", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що маневри відбуваються безпосередньо на алжирській землі на тлі стурбованості Заходу з приводу посилення впливу Москви на регіон Маґриб.

Фактично, путінський режим воліє перекупити владу Алжиру, яка цього року стала ключовим постачальником енергії для Європи, перш за все блакитного палива.

Під час навчань "Щит пустелі" об'єднані війська РФ і африканської країни відпрацьовуватимуть як відбиття можливого нападу зовні, так і формування потенційної загрози для сусідів, а саме проамериканського Марокко.

На думку оглядачів, Алжир зміцнює зв'язки з Іспанією, Францією та Італією, одночасно інтенсифікуючи співпрацю з росією, бо 80% від усього імпорту озброєння Алжиру надходить із росії!

Також чинний алжирський уряд активно підтримує Москву і на дипломатичному фронті – цьогоріч під час голосування щодо резолюції ООН із засудженням російського вторгнення в Україну Алжир двічі утримався, приєднавшися до КНР і Куби.

Окремо "Останній Бастіон" радить читачам згадати, що колективний Захід досі налаштований пацифістськи та не воліє йти на конфронтацію зі спільним для нас ворогом – московією.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Соратник та однодумець Тараса Шевченка мав стратегічне бачення, яким довго нехтували як сучасники, так і нащадки. Настав час це змінити!
19 лютого, 13:28
Опінії
Жодна угода, укладена з Москвою, завжди порушувалася самою Москвою. А Україна просто може і не витримати ні «Мінська-3», ані «Стамбула-2».
18 лютого, 13:00
Війна
Падіння міжнародного авторитету США сталося не за президентства Джозефа Байдена, а значно раніше. Цей процес розпочав ще Барак Обама.
15 лютого, 12:33
Війна
Палата представників Конгресу США відхилила законопроєкт республіканців, який передбачав надання Ізраїлю 17,6 мільярда доларів.
07 лютого, 10:05
Світ
Кремлівський окупаційно-терористичний режим певен: тільки йому дозволено спустошувати закордонні арсенали. Вочевидь, це не так.
04 лютого, 09:37
Світ
Указ підписано у відповідь на насильство з боку сіоністських поселенців проти палестинського цивільного населення.
02 лютого, 09:22