РФ нарощує присутність у країнах Маґрибу, – Bloomberg

СВІТ
19.11.2022, 18:01
РФ нарощує присутність у країнах Маґрибу, – Bloomberg
Фото: Atalayar

Алжир і росія розпочали перші спільні військові навчання на Півночі пустелі Сахара поблизу з марокканським кордоном.

Такі відомості з африканської країни оприлюднило авторитетне видання "Bloomberg", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що маневри відбуваються безпосередньо на алжирській землі на тлі стурбованості Заходу з приводу посилення впливу Москви на регіон Маґриб.

Фактично, путінський режим воліє перекупити владу Алжиру, яка цього року стала ключовим постачальником енергії для Європи, перш за все блакитного палива.

Під час навчань "Щит пустелі" об'єднані війська РФ і африканської країни відпрацьовуватимуть як відбиття можливого нападу зовні, так і формування потенційної загрози для сусідів, а саме проамериканського Марокко.

На думку оглядачів, Алжир зміцнює зв'язки з Іспанією, Францією та Італією, одночасно інтенсифікуючи співпрацю з росією, бо 80% від усього імпорту озброєння Алжиру надходить із росії!

Також чинний алжирський уряд активно підтримує Москву і на дипломатичному фронті – цьогоріч під час голосування щодо резолюції ООН із засудженням російського вторгнення в Україну Алжир двічі утримався, приєднавшися до КНР і Куби.

Окремо "Останній Бастіон" радить читачам згадати, що колективний Захід досі налаштований пацифістськи та не воліє йти на конфронтацію зі спільним для нас ворогом – московією.

Читайте також:
Війна
Після завершення вояжу путіна до КНР в окупаційно-терористичного контингенту РФ стоїть чіткий наказ. І це — наказ наступати.
20 травня, 08:23
Світ
Давній приятель кремлівського бункерного діда знову прагне вдовольнити агресора. Інтереси країни-жертви бразильському лідеру байдужі.
19 травня, 18:19
Політика
Там посилаються на юридичні суперечки після Другої світової війни
29 квітня, 10:05
Опінії
Спартц буде балотуватися на наступних виборах в Палату Представників Конгресу США. Нам точно не потрібні нові опоненти в Конгресі.
20 квітня, 16:58
Політика
Він також наголосив, що питання виживання України має бути набагато важливішим для Європи, ніж для США
19 квітня, 17:45