РФ нарощує присутність у країнах Маґрибу, – Bloomberg

СВІТ
19.11.2022, 18:01
РФ нарощує присутність у країнах Маґрибу, – Bloomberg
Фото: Atalayar

Алжир і росія розпочали перші спільні військові навчання на Півночі пустелі Сахара поблизу з марокканським кордоном.

Такі відомості з африканської країни оприлюднило авторитетне видання "Bloomberg", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що маневри відбуваються безпосередньо на алжирській землі на тлі стурбованості Заходу з приводу посилення впливу Москви на регіон Маґриб.

Фактично, путінський режим воліє перекупити владу Алжиру, яка цього року стала ключовим постачальником енергії для Європи, перш за все блакитного палива.

Під час навчань "Щит пустелі" об'єднані війська РФ і африканської країни відпрацьовуватимуть як відбиття можливого нападу зовні, так і формування потенційної загрози для сусідів, а саме проамериканського Марокко.

На думку оглядачів, Алжир зміцнює зв'язки з Іспанією, Францією та Італією, одночасно інтенсифікуючи співпрацю з росією, бо 80% від усього імпорту озброєння Алжиру надходить із росії!

Також чинний алжирський уряд активно підтримує Москву і на дипломатичному фронті – цьогоріч під час голосування щодо резолюції ООН із засудженням російського вторгнення в Україну Алжир двічі утримався, приєднавшися до КНР і Куби.

Окремо "Останній Бастіон" радить читачам згадати, що колективний Захід досі налаштований пацифістськи та не воліє йти на конфронтацію зі спільним для нас ворогом – московією.

Читайте також:
Світ
Нідерланди готові розглянути запит України на постачання винищувачів F-16, але поки такого запиту не надходило.
10:36
Політика
У Пентагоні зазначили, що коментарі Мініхана "не відображають точку зору Міністерства оборони США щодо Китаю".
28 січня, 11:50
Опінії
На Заході все частіше поряд із військової й економічної допомоги Україні говорять про повоєнний баланс. Тобто, як унеможливити нову війну.
28 січня, 08:37
Світ
Влада США з'ясувала, що Китай надає рф нелетальну військову допомогу й економічну підтримку.
25 січня, 15:04
Війна
Широкомасштабна війна, розпочата Владіміром Путіним проти України, мала стати головним досягненням кремлівського бункерного щура.
24 січня, 17:27
Світ
Постнацистська огида до війни та відданість сприянню миру шляхом взаємодії поєднується зі старою пристрастю до росії
23 січня, 13:05