РФ не рахується зі своїми втратами, хоч загине 1 млн окупантів

ВІЙНА
28 травня, 13:34
РФ не рахується зі своїми втратами, хоч загине 1 млн окупантів
Фото: Facebook

Нинішній кремлівський бункерний диктатор не відрізняється від свого кумира із вусами. Стиль поведінки той же, як і бажання винищити людей.

Варто зауважити на самому початку, що на втрати нашого ворога треба дивитися очима ворога, а не своїми власними. От, скажімо, 30 тисяч — це багато чи мало?

Для порівняння: під час Зимової війни (1939-1940), яку у нас так люблять згадувати, фіни (за аналогічний період — 3 місяці довжиною у 105 днів) знищили вп'ятеро більше. Тобто близько 150 тисяч інтервентів.

Чи зупинило це Сталіна, чий культ зараз цвіте на росії? Ні. Він ще й під шумок фінляндської кампанії провів тиху мобілізацію.

Ба більше: не здивувала й не насторожила потенційні об'єкти його агресії. Триває війна, війна не дуже вдала для СССР, тож щó дивного у тому, що керівництво мобілізує додаткові резерви?

І армія, що не дійшла до Гельсинкі (причому не дійшла двічі: ні у 1940-му, ні у 1944-му — прим. ред.), згодом дійшла до Берліна. А ще раніше, у 1814-му, змогла дійти до самого Парижу!

Сучасне керівництво і суспільство РФ не зупинить ні 30, ні 300 тисяч «200-х». І санкції, якщо вони є відчутними, але не вбивчими, тільки підсилять його мілітаристську істерію, змусивши шукати нові напрямки воєнної експансії.

Варто також наголосити на тому, якщо ваша територія у 28 разів менша, ніж у противника, у рази менший мобілізаційний резерв, імпортні засоби ураження (сьогодні є, завтра — нема), то й удари по його території повинні бути такими, як були колись удари по Дрездену чи Хірошімі. Пам'ятаєте наслідки?

Наші удари по РФ мають бути нищівними (як кажуть англосакси — smashing), щоби зразу у нокаут, або як мінімум у нокдаун. А просто пуляти у ту сторону, шоби там відчули й задумалися — така ж авантюра, як і контрнаступ на підготовлені ворожі позиції без флоту й авіації:

Посідєлкі хароших русскіх у Львові і Тьоткіна народна республіка.
Автор : Софія Дніпровська
Читайте також:
Світ
Військова стратегія сіоністської банди зіткнулася із суворою дійсністю. Терористи ХАМАС виявилися згуртованішими, ніж сподівалися у ЦАХАЛ.
16 червня, 19:52
Війна
А Зеленський і Синєгубий переконували, що так не можна.
13 червня, 09:06
Війна
Минулого тижня більша частина російської бойової флотилії залишила порт Новоросійська. Українські захисники вплинули на ворожі тили.
10 червня, 19:21
Війна
Ворог має намір кількісно оновити склад свого окупаційно-терористичного контингенту. Україні слід готуватися до найгіршого сценарію.
04 червня, 20:43
Війна
Кремлівський бункерний дід наказав до президентських виборів у США повністю загарбати Донеччину і Луганщину. Ці амбіційні плани виконуються.
21 травня, 19:24
Війна
У ворога немає достатніх сил для загарбання найбільшого українського міста на Сході. Московити здійснюватимуть диверсії, рейди та обстріли.
12 травня, 15:03