РФ не здатна виробляти двигуни для БПЛА «Shahed»

ВІЙНА
21.09.2023, 16:49
РФ не здатна виробляти двигуни для БПЛА «Shahed»
Фото: Defense Express

Як відомо, ресурсна федерація Московії налагоджує у себе виробництво іранських дронів-камікадзе з нуля. Але щось як завжди пішло не так.

На серйозних проблемах наголошує координатор аналітичної групи «Інформаційний спротив» Костянтин Машовець. Він оприлюднив відомості про зрив кремлівських планів щодо формування небесного флоту з БПЛА «Shahed».

Так, на території окупованого московитами Татарстану, у промисловій зоні «Алабуґа», планувалося за перші півроку 2023 року видати аж цілих 100 дронів типу «Shahed-136», а у другому — вийти на показник 170-180. Проте початковий обсяг зазнав фіаско.

Що найцікавіше, московити не змогли зробити за 6 місяців навіть 100 БПЛА. Все тому, що РФ не здатна виробляти двигуни для іранських дронів-убивць і позбавлена можливості продукувати всю електронно-компонентну базу.

Водночас, зі слів пана Машовця, інженери з Тегерану допомогли московитам облаштувати лінії виробництва «Shahed-136», передавши технології й технічну документацію. Це мало інтенсифікувати потоковий вихід із цехів БПЛА.

Все, на що спромоглися наші вороги — виробляти до максимум 15 дронів-камікадзе на місяць, збірка яких відбувається з нуля! Це яскравий приклад того, наскільки Московія в її нинішньому стані технічно і технологічно не здатна налагоджувати виробництво якоїсь навіть не особливо складної продукції.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Бронемашина-амфібія для піхоти здатна долати бездоріжжя та снігові замети. Прототип «ATV Famous-2» успішно пройшов всі випробування.
02 квітня, 19:27
Світ
Тель-Авів накидає Брюсселю ракетну кабалу, обіцяючи надійну безпеку від повітряних загроз. Офіційна ціна угоди — понад $130 мільйонів.
02 квітня, 08:23
Економіка
Низку суб'єктів ресурсної федерації об'єднали задля спільної мети, поставленої московським Кремлем. Вони відроджують совєцьку промисловість.
01 квітня, 21:40
Світ
Обранці нідерландського народу мають власний інтерес. Головна причина відмови — високі фінансові ризики під час нової мілітаризації.
13 березня, 14:55
Світ
Силам оборони України необхідно звернути увагу на доробок військово-промислового комплексу Туреччини. Зокрема, систему ППО/ПРО «Gökberk».
11 березня, 21:40
Політика
Слова брюссельських бюрократів наразі не втілюють у справи. ЄС вміє гарно говорити, натомість робити аж ніяк не здатен.
11 березня, 08:26