РФ не здатна виробляти двигуни для БПЛА «Shahed»

ВІЙНА
21 вересня, 16:49
РФ не здатна виробляти двигуни для БПЛА «Shahed»
Фото: Defense Express

Як відомо, ресурсна федерація Московії налагоджує у себе виробництво іранських дронів-камікадзе з нуля. Але щось як завжди пішло не так.

На серйозних проблемах наголошує координатор аналітичної групи «Інформаційний спротив» Костянтин Машовець. Він оприлюднив відомості про зрив кремлівських планів щодо формування небесного флоту з БПЛА «Shahed».

Так, на території окупованого московитами Татарстану, у промисловій зоні «Алабуґа», планувалося за перші півроку 2023 року видати аж цілих 100 дронів типу «Shahed-136», а у другому — вийти на показник 170-180. Проте початковий обсяг зазнав фіаско.

Що найцікавіше, московити не змогли зробити за 6 місяців навіть 100 БПЛА. Все тому, що РФ не здатна виробляти двигуни для іранських дронів-убивць і позбавлена можливості продукувати всю електронно-компонентну базу.

Водночас, зі слів пана Машовця, інженери з Тегерану допомогли московитам облаштувати лінії виробництва «Shahed-136», передавши технології й технічну документацію. Це мало інтенсифікувати потоковий вихід із цехів БПЛА.

Все, на що спромоглися наші вороги — виробляти до максимум 15 дронів-камікадзе на місяць, збірка яких відбувається з нуля! Це яскравий приклад того, наскільки Московія в її нинішньому стані технічно і технологічно не здатна налагоджувати виробництво якоїсь навіть не особливо складної продукції.

Читайте також:
Війна
Військово-промисловий об'єкт знаходиться у спальному районі російської столиці під назвою Нєкрасовка. Там виробляють смертоносні ракети.
08 листопада, 16:32
Опінії
Натомість ракети ресурсна федерація московії почала штампувати із новими потужностями, ніж було до 24 лютого 2022 року.
15 вересня, 18:14
Війна
Усе частіше на ресурсній федерації московії спалахують промислові підприємства, які виконують оборонні замовлення держави-агресорки.
14 вересня, 17:09
Політика
Потреби гармашів і пушкарів фронтових підрозділів Сил оборони України невдовзі задовольнять європейські промисловці.
07 вересня, 18:14
Війна
Окупаційно-терористичний режим РФ вирішив поставити смерть на потік, не обмежуючись іранськими технологіями для вбивства українців.
07 вересня, 16:00
Світ
Збройна допомога Україні поставила фінляндську оборонну промисловість у критичну ситуацію, заводи мусять працювати у 4 зміни.
22 липня, 16:42