РФ не здатна виробляти двигуни для БПЛА «Shahed»

ВІЙНА
21.09.2023, 16:49
РФ не здатна виробляти двигуни для БПЛА «Shahed»
Фото: Defense Express

Як відомо, ресурсна федерація Московії налагоджує у себе виробництво іранських дронів-камікадзе з нуля. Але щось як завжди пішло не так.

На серйозних проблемах наголошує координатор аналітичної групи «Інформаційний спротив» Костянтин Машовець. Він оприлюднив відомості про зрив кремлівських планів щодо формування небесного флоту з БПЛА «Shahed».

Так, на території окупованого московитами Татарстану, у промисловій зоні «Алабуґа», планувалося за перші півроку 2023 року видати аж цілих 100 дронів типу «Shahed-136», а у другому — вийти на показник 170-180. Проте початковий обсяг зазнав фіаско.

Що найцікавіше, московити не змогли зробити за 6 місяців навіть 100 БПЛА. Все тому, що РФ не здатна виробляти двигуни для іранських дронів-убивць і позбавлена можливості продукувати всю електронно-компонентну базу.

Водночас, зі слів пана Машовця, інженери з Тегерану допомогли московитам облаштувати лінії виробництва «Shahed-136», передавши технології й технічну документацію. Це мало інтенсифікувати потоковий вихід із цехів БПЛА.

Все, на що спромоглися наші вороги — виробляти до максимум 15 дронів-камікадзе на місяць, збірка яких відбувається з нуля! Це яскравий приклад того, наскільки Московія в її нинішньому стані технічно і технологічно не здатна налагоджувати виробництво якоїсь навіть не особливо складної продукції.

Читайте також:
Війна
Начинені вибухівкою та керовані через супутник невеликі українські катери — один з основних видів зброї на війні. РФ уже не контролює море.
11 квітня, 21:54
Економіка
Військово-промисловий комплекс Чехії вперше за минулі десятиріччя знову квітне. Повномасштабна російська агресія змінила порядок денний.
02 квітня, 19:10
Економіка
Необхідна Силам оборони Україні зброя невдовзі вироблятиметься шаленими темпами у Сіднеї. Компанія «Lockheed Martin» розбудовує нові цехи.
15 березня, 14:58
Світ
Суднобудівна компанія Dearsan Shipyard оголосила про створення корабельні в одному із портів на Каспійському морі. Угода вже підписана.
14 лютого, 12:36
Війна
Стратегічна російська корпорація із назвою «Тактичне ракетне озброєння» під пильним оком руху «Атеш». Режимний об'єкт стоїть у Корольові.
25 січня, 19:24
Світ
До тепер нейтральна південноазійська республіка вирішила стати на бік агресора. У Москви з'явився черговий новий союзник.
31.12.2023, 09:37