Не Татарстаном єдиним: у Мордовії вироблятимуть дрони

ВІЙНА
07 вересня, 16:00
Не Татарстаном єдиним: у Мордовії вироблятимуть дрони
Фото: Google

Окупаційно-терористичний режим РФ вирішив поставити смерть на потік, не обмежуючись іранськими технологіями для вбивства українців.

Про це свідчить план кремлівського намісника Мордовії Артьома Здунова, який пообіцяв своєму бункерному начальству запустити додаткові потужності з випуску безпілотних літальних апаратів.

Такі відомості оприлюднила інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на заяву республіканського ґауляйтера, котрий наслідує приклад сусіднього Татарстану.

Зі слів Здунова, розширення виробництва військових дронів не тільки надасть нові робочі місця, а й нібито допоможе російському окупаційно-терористичному контингенту перемогти на полі бою.

«Уряд Мордовії провів нагальну зустріч із керівництвом акціонерного товариства "Безпілотні технології", на якій укладено угоду про співпрацю. Наша мета – покращення військово-технічного забезпечення як окремих мордовських фронтових батальйонів, так і російської армії у цілому», – відзвітував намісник Кремля.

Додатково Здунов уточнив, до кінця поточного року виробник (який, до слова, досі не перебуває під санкціями! – прим. ред.) пообіцяв щомісяця поставляти у зону бойових дій понад 5000 зразків БПЛА.

Натомість Зе-влада в особі Міністерства оборони ніяк не задовольнить нагальні критичні потреби наших захисників, для яких дрони – один із засобів збереження власного життя.

Між іншим, як раніше вже повідомляла медіаагенція "Останній Бастіон", витрати росіян із федерального бюджету на агресію проти України перевищили $6 мільярдів і продовжують щодня зростати.

Читайте також:
Війна
Як відомо, ресурсна федерація Московії налагоджує у себе виробництво іранських дронів-камікадзе з нуля. Але щось як завжди пішло не так.
21 вересня, 16:49
Опінії
Натомість ракети ресурсна федерація московії почала штампувати із новими потужностями, ніж було до 24 лютого 2022 року.
15 вересня, 18:14
Війна
Усе частіше на ресурсній федерації московії спалахують промислові підприємства, які виконують оборонні замовлення держави-агресорки.
14 вересня, 17:09
Політика
Потреби гармашів і пушкарів фронтових підрозділів Сил оборони України невдовзі задовольнять європейські промисловці.
07 вересня, 18:14
Світ
Збройна допомога Україні поставила фінляндську оборонну промисловість у критичну ситуацію, заводи мусять працювати у 4 зміни.
22 липня, 16:42
Світ
Корпорація "Tekever" взялася постачати власні інноваційні безпілотні літальні апарати для фронтових потреб Сил оборони України.
17 червня, 21:40