Не Татарстаном єдиним: у Мордовії вироблятимуть дрони

ВІЙНА
07.09.2023, 16:00
Не Татарстаном єдиним: у Мордовії вироблятимуть дрони
Фото: Google

Окупаційно-терористичний режим РФ вирішив поставити смерть на потік, не обмежуючись іранськими технологіями для вбивства українців.

Про це свідчить план кремлівського намісника Мордовії Артьома Здунова, який пообіцяв своєму бункерному начальству запустити додаткові потужності з випуску безпілотних літальних апаратів.

Такі відомості оприлюднила інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на заяву республіканського ґауляйтера, котрий наслідує приклад сусіднього Татарстану.

Зі слів Здунова, розширення виробництва військових дронів не тільки надасть нові робочі місця, а й нібито допоможе російському окупаційно-терористичному контингенту перемогти на полі бою.

«Уряд Мордовії провів нагальну зустріч із керівництвом акціонерного товариства "Безпілотні технології", на якій укладено угоду про співпрацю. Наша мета – покращення військово-технічного забезпечення як окремих мордовських фронтових батальйонів, так і російської армії у цілому», – відзвітував намісник Кремля.

Додатково Здунов уточнив, до кінця поточного року виробник (який, до слова, досі не перебуває під санкціями! – прим. ред.) пообіцяв щомісяця поставляти у зону бойових дій понад 5000 зразків БПЛА.

Натомість Зе-влада в особі Міністерства оборони ніяк не задовольнить нагальні критичні потреби наших захисників, для яких дрони – один із засобів збереження власного життя.

Між іншим, як раніше вже повідомляла медіаагенція "Останній Бастіон", витрати росіян із федерального бюджету на агресію проти України перевищили $6 мільярдів і продовжують щодня зростати.

Читайте також:
Світ
Російсько-українська війна розпалила технологічний розвиток оборонної промисловості. Не лише Захід, а й Схід переозброюється.
11 червня, 21:40
Політика
Північноатлантичний альянс обмінюватиметься із Києвом розвідувальними даними про можливості Москви. Особливо щодо радіоелектронної боротьби.
09 червня, 07:09
Війна
Поки воєнно-промисловий комплекс РФ нарощує виробництво і модернізується, західні компанії працюють у звичному режимі. Ситуація критична.
28 травня, 07:01
Війна
Наперекір санкціям, запроваджених Заходом, ресурсна федерація московії продовжує отримувати закордонні технології. Зокрема, для кораблів.
21 квітня, 10:27
Війна
Начинені вибухівкою та керовані через супутник невеликі українські катери — один з основних видів зброї на війні. РФ уже не контролює море.
11 квітня, 21:54
Економіка
Військово-промисловий комплекс Чехії вперше за минулі десятиріччя знову квітне. Повномасштабна російська агресія змінила порядок денний.
02 квітня, 19:10