рф встановила свою адміністрацію в окупованому заповіднику "Асканія-Нова"

ВІЙНА
25.03.2023, 08:55
рф встановила свою адміністрацію в окупованому заповіднику "Асканія-Нова"

Цього тижня до заповідника прибув новий директор, якого призначила російська окупаційна влада.

Біосферний заповідник "Асканія-Нова" опинився у зоні тимчасової окупації з перших годин вторгнення російських військ на Херсонщину. Проте до недавнього часу українська команда продовжувала виконувати свої обов’язки.

Про це повідомляє медіа агенція "Останній Бастіон" із посиланням на гуманістичний рух за права тварин UAnimals.

Цього тижня до заповідника прибув новий директор, якого призначила російська окупаційна влада.

"Після початку повномасштабного вторгнення територія унікального заповідника опинилась під окупацією. Втім до цього тижня українська команда Асканії продовжувала виконувати свої обов'язки, не йдучи на співпрацю з окупантами. Разом із вами UAnimals неодноразово допомагали заповіднику у порятунку тварин", – зазначили в UAnimals.

Однак, 20 березня, на територію біосферного заповідника прибули перший заступник керівника адміністрації російського президента Сєргєй Кірієнко, гауляйтер Херсонщини Володимир Сальдо та такий собі Д. В. Мєщєряков.

Останнього незаконне "міністерство природних ресурсів та екології Херсонської області" призначило "директором" заповідника "Асканія-Нова".

При цьому згідно з випискою із російського держреєстру юридичних осіб Д. В. Мєщєряков зареєстрував "Державну автономну установу "Біосферний заповідник "Асканія-Нова" (без імені Ф.Е. Фальц-Фейна). Датою внесення до єдиного державного реєстру юридичних осіб рф нової "установи" вказано 7.03.2023 року.

"Поки персонал продовжує виконувати функціональні обов'язки та здійснює необхідний догляд за тваринами. Втім надалі не зможе забезпечувати догляд за тваринами та підтримку роботи заповідника коштом благодійних надходжень", – додали в UAnimals.

Читайте також:
Війна
Причиною падіння літака могла стати «дружня» робота російської ППО
28 березня, 17:50
Війна
Як скоро московські загарбники знову посунуть свої озброєні багатотисячні орди на захід від Ростова-на-Дону, одному Всевишньому відомо...
22 березня, 13:41
Політика
Пекін і Тель-Авів мають спільну мету, яка полягає у знищенні мусульманської громади. Для першого це уйґури, для другого — палестинці.
13 березня, 12:38
Війна
На російські самовиправдання українцям має бути байдуже. Агресор зі Сходу прагне дегуманізації жертви, яку публічно записує до терористів.
08 березня, 08:18
Війна
У кремлівського бункерного діда горять плани взяти Київ та Одесу за 3 дні. Тепер до їхньої реалізації залучені загони чорношкірих бойовиків.
27 лютого, 14:56
Світ
Комуністична диктатура з осердям у Пекіні не ховає хижих намірів щодо «не ханьских народів». Молох китайського ГУЛАГу робить із людей зомбі.
21 лютого, 14:53