Рідні захисників «Азовсталі» звернулися до ООН через фейковий "трибунал" окупантів

ВІЙНА
09 серпня, 10:18
Рідні захисників «Азовсталі» звернулися до ООН через фейковий "трибунал" окупантів

Рідні українських захисників нагадали, що військовослужбовці України не можуть бути засуджені іншими державами

Асоціація сімей захисників «Азовсталі» закликала президента України Володимира Зеленського, Міжнародний Комітет Червоного Хреста і ООН перешкодити проведенню фейкового трибуналу бійців полку «Азов».

Про це інформує Telegram-канал Асоціації сімей захисників «Азовсталі».

Останню добу мережу сколихнула інформація про те, що окупанти готуються до проведення «міжнародного» трибуналу над бійцями ОЗСП «Азов» – захисниками Маріуполя та «Азовсталі».

Асоціація родин захисників «Азовсталі» заявила, що «міжнародний» трибунал неможливий у «республіці», яку визнали державою лише такі ж псевдодержави як Південна Абхазія та Осетія.

«Готується пропагандистське шоу, і де б воно не було – в Донецьку чи Маріуполі, воно не буде визнано ніким притомним у світі. Військовослужбовці України, які виконували визначені державою і законом обов’язки на території України, не можуть бути осудженими іншими держави, тим паче ніким не визнаними псевдодержавами. Такий «трибунал» не матиме жодної сили в правовому полі України», - йдеться у повідомленні Асоціації сімей захисників «Азовсталі».

Рідні захисників зазначають, що загалом права військовополонених, ким зараз є захисники «Азовсталі», зокрема полку «Азов», гарантуються Женевськими конвенціями 1949 року.

Там наголошено на тому, що будь-які посягання на людську гідність військовополонених є забороненими, як і їхнє засудження чи застосування покарання без попереднього рішення законного суду.

У зв’язку з вищевикладеним, Асоціація родин захисників «Азовсталі» звертається до президента України Володимира Зеленського, до всіх міжнародних організацій, зокрема гарантів безпеки захисників «Азовсталі» – Міжнародного комітету Червоного Хреста та ООН, з проханням втрутитися у цей театр абсурду, засудити та завадити проведенню фейкових трибуналів, які загрожують бійцям полку «Азов».

вибір редакції
Читайте також:
Виміри
Або яке відношення мав Іван Тургенєв до казкового персонажу з Полтавського ДБР?
30 вересня, 11:05
Кримінал
На те й війна, щоб красти
28 вересня, 12:15
Політика
Зеленський наповнить бюджети судів грошима українців
20 вересня, 17:00
Виміри
Як держава, в особі НАК "Надра України" , своє майно втрачала
20 вересня, 11:55
Опінії
Рейдерське захоплення державного підприємства Юрієм Вітренком
14 вересня, 14:10
Виміри
Містяни і гості міста змушені об'їжджати штучну перепону за кілька кварталів
13 вересня, 17:20