РигоАналівські повії відмовили у вшануванні Героя України

07.04.2023, 11:55
РигоАналівські повії відмовили у вшануванні Героя України

Мамаївські колаборанти відмовилися вшановувати пам'ять Героя України Тараса "Хаммера" Бобанича.

Зрадники, колаборанти та манкурти з Полтавської міської ради та "Інституту розвитку міста" позбавили полтавську громаду права перейменувати одну з вулиць міста на честь Героя України Тараса "Хаммера" Бобанича.

Полтавська влада манкуртів, колаборантів, ворюг, повій, сєпарів та придурків на чолі з відвертим українофобом заступником Мамая Валерієм Пархоменком наплювала на документи, подані НВР "ПРАВИЙ СЕКТОР" та ГС "Останній Бастіон" на перейменування вулиці Ляхова чи Лідова в місті Полтаві на честь Героя України Тараса Хаммера.

У серпні 2022 року НВР "ПРАВИЙ СЕКТОР" та ГС "Останній Бастіон" звернулися до КО “Інститут розвитку міста”, Полтавської міської ради та Комісії з питань найменування та перейменування елементів міського середовища та інфраструктури, увічнення пам'яті осіб та подій з пропозицією про перейменування вул. Лідова, чи вул. на  вул. Ляхова в Полтаві на честь Героя України Тараса Бобанича “Хаммера”.

Звернення було направлено ГС "Останній Бастіон" 16.08.2022 року за вих. № 22.

РигоАналівські повії відмовили у вшануванні Героя України_1
РигоАналівські повії відмовили у вшануванні Героя України_3
РигоАналівські повії відмовили у вшануванні Героя України_5

Дане звернення було зареєстровано в КО  “Інститут розвитку міста” за № 20/02-06 від 10.01.2023 року.

У січні-лютому 2023 року члени робочої групи розглянули пропозиції про перейменування топонімів у Полтавській громаді.

До другої черги перейменування полтавських топонімів увійшли 99 вулиць та провулків Полтавської громади, які названі на честь подій, що відбувалися за часів радянського союзу; радянських військових, партизанів та політиків.

9 березня 2023 року виконавчий комітет Полтавської міської ради затвердив варіанти нових назв вулиць з другої черги перейменування, які названі на честь подій, що відбувалися за часів радянського союзу; радянських військових, партизанів та політиків.

15 березня 2023 року на платформі «E-DEM» після затвердження варіантів назв стартувало електронне голосування щодо другої черги перейменування вулиць, провулків та площ, розташованих на території Полтавської міської громади.

Серед варіантів нових назв вулиць Лідова та Ляхова у місті Полтаві відсутній варіант з пропозицією перейменування вул. Лідова чи вул. Ляхова на честь Героя України Тараса Бобанича “Хаммера”.

20 березня "Останній Бастіон" направив до Полтавської місткої ради та "Інституту розвитку міста" запит журналіста, в якому просив:

  • Надати інформацію про те, чи розглядалася робочою групою з найменування та перейменування пропозиція НВР "ПРАВИЙ СЕКТОР" та ГС "Останній Бастіон" про  перейменування вул. Лідова, чи вул. на  вул. Ляхова в Полтаві на честь Героя України Тараса Бобанича “Хаммера”.
  • Надати стенограму та протокол засідання робочої групи з найменування та перейменування, на якому розглядалися пропозиції про перейменування вул. Лідова та Ляхова у м. Полтаві.
  • Надати інформацію про те, чи розглядалися на засіданні  виконавчого комітету Полтавської міської ради пропозиції робочої групи з найменування та перейменування про перейменування вул. Лідова, чи вул. на  вул. Ляхова в Полтаві на честь Героя України Тараса Бобанича “Хаммера”.
  • Надати стенограму та протокол засідання  виконавчий комітет Полтавської міської ради від 9 березня 2023 року, на якому було затверджено варіанти нових назв вулиць з другої черги перейменування, які названі на честь російських та радянських подій, військових, партизанів та політиків.

Полтавська міська рада відповіді на запит журналіста не надала, та перенаправила запит на "Інститут розвитку міста".

РигоАналівські повії відмовили у вшануванні Героя України_7

"Інститут розвитку міста" надав відповідь на запит журналіста лише 6 квітня 2023 року, хоча відповідно до статті  20 Закону України «Про доступ до публічної інформації»,  просимо надати відповідь  протягом 5 робочих днів з дня отримання запиту.

РигоАналівські повії відмовили у вшануванні Героя України_9

У своїй відповіді "Інститут розвитку міста" зазначив, що:

"Під час відкритого засідання робочої групи з метою опрацювання висловлених мешканцями пропозицій в межах громадського обговорення щодо питань перейменування вулиць та провулків (II черга), розташованих на території Полтавської міської територіальної громади, яке було 31 січня 2023 року шляхом голосування робоча група не підтримала пропозицію варіанту назви «Тараса Бобанича (Хамера)".

Ні "Інститут розвитку міста", ні Виконавчий комітет Полтавської міської ради не надали вичерпної інформації, яка запитувалась журналістами.

Манкурти, колаборанти, ворюги, повії, сєпари та придурки з Полтавської міської ради та "Інституту розвитку міста", вкотре продемонстрували свою зневагу до людей, які віддали своє життя за Україну.

Нагадаємо, що Валерій Пархоменко натхненно підтримував “партію регіонів” та разом з Олександром Удовіченком, Оксаною Деркач (які досі є депутатами Полтавської міської ради) та Валентиною Вождаєнко виступали на “антимайдані” перед Полтавською ОДА, підтримуючи президента-диктатора Віктора Януковича. Вони відправляли автобусами тітушок на антимайдан у Київ.

Валерій Пархоменко не приховує своїх проросійських поглядів. На пропагандистських Telegram-каналах розміщено відео, в якому Пархоменко розповідає про українських нацистів-окупантів під час Другої світової війни. 

Як бачимо, своїх поглядів манкурт та колаборант Валерій Пархоменко не змінив, хоча і розповідає про "патріотизм" у соціальних мережах.

Хочемо зауважити, що  Комунальна організація "Інститут розвитку міста" Полтавської міської ради не має нічого спільного з розвитком міста Полтави та Полтавської громади. Вона була створена та утримується Мамаєм, Удовіченком, Бражником та іншими манкуртами і ворюгами з міської ради (за кошти платників податків) для того, щоб влаштувати туди колишніх правоохоронців, СБУшників, прибиральниць, коханок Мамая, та повій, які обслуговують представників місцевої "иліти" у бані Мамая на Світанковій (збудованій за вкрадені з бюджету громади кошти).

Підтвердженням цьому є корупційна справа Олександра Мамая та ексочільниці КО "Інститут розвитку міста" ПМР Тетяни Татаріної.

Тож не дивно, що новим очільником КО "Інститут розвитку міста" ПМР став Олексій Довгаль, який балотувався на останніх виборах до Подільської районної у місті Полтаві ради від політичної партії "За Майбутнє" Олександра Мамая.

РигоАналівські повії відмовили у вшануванні Героя України_11

РигоАналівські повії відмовили у вшануванні Героя України_13

Мамай Полтавську міськраду залишив, але мамаївщина там лишилася. Не дивно і те, що Олексій Довгаль є сином СБУшника Сергія Довгаля, і сам раніше працював у структурі СБУ.

Олексій Довгаль
Олексій Довгаль

"Інститут розвитку міста" Полтавської міської ради - це лише красива назва, за якою ховається бордель з повіями, та прихисток для колишніх правоохоронців, які не мають ні совісті, ні честі. "Інститут" без жодних докорів сумління обслуговує як РигоАналів, так і представників нинішньої  ЗеКоманди.

Мусимо зауважити, що попри антиукраїнські прояви, повії з "Інституту розвитку міста" будуть змушені зважити на Чин і честь людей, які віддали своє життя за Україну.

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Політика
Десять років тому вистояла Україна і українці, а Зеленські тоді публічно знущалися над закатованими протестувальниками.
20 лютого, 15:05
Політика
«1+1 media» та «Квартал 95» не хочуть визнавати свої помилки та продовжуватимуть знущатися з українців.
03 січня, 16:10
Опінії
А ще в 2018-2019 році гарно проводила час в окупованому Криму — в Феодосії, Коктебелі та Ялті.
03 січня, 09:50
Політика
Міський голова Скадовська закликав режисерів «Кварталу 95» вибачитися перед людьми.
02 січня, 16:15
Виміри
Мамаївське кодло у Полтавській міській раді та Інституті розвитку міста саботувало вшанування пам'яті Героя України
28.06.2023, 15:25
Виміри
Валерій Пархоменко позбавив полтавську громаду права перейменувати одну з вулиць міста на честь Героя України Тараса "Хаммера" Бобанича.
15.03.2023, 19:35